Oynanislarima ve kanalima bir göz atabilirmisiniz arkadaslarim, nerede yanlis yapiyorum?

MK90

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selamlar arkadaslar araniza yeni katildim ve umarim dogru yerdeyimdir.
Kendimi bildim bileli videooyunlari oynarim ve pro oyuncu oldugumu düsünüyorum.
Deneyimlerimi youtube ile oyun severlerle paylasmak istedim ancak gel gelelimki kimsenin ilgisini cekmiyor kanalim, oynanislarim. Cünkü heralde kimseye ulasmiyor, kimse tiklamiyor.
Bu konuya nasil bir cözüm, yada destek bir sekilde olabilirmisiniz arkadaslar?
Biraz izlenme, begeniler ve abonelerim artsin istiyorum.
Simdikten tesekkürler
MK

Kanalimin linki:

MK90

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ilgilenebilecek kimse yok mu? Aktif bir forum oldugunu düsünmüstüm

MrToGoV2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kanalını Önemli Sitelerde Yayınlarsan Kendini Belli Edebilirsin İyi Forumlar ..
Umarım Kanalın İlgi Görür :D

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Video'larına başlık atarken her kelimenin büyük harf ile başlamasına veya komple büyük harf olmasına dikkat etmen gerekiyor dostum. Ayrıca bazı videolarına İngilizce bazı videolarına ise Türkçe başlık attığını görüyorum. Hangi dilde içerik üretiyorsan o dilde başlık atman gerekiyor. Elindeki tüm oyunların tek tek videosunu çekmektense bir oyuna başlayıp seri olarak videolarını çekerek bitirdikten sonra yeni oyuna geçmen de kesinlikle izleyici sayını arttıracaktır. Kısa videolar (1-2dk) çekmek yerine bunları YouTube üzerinde bulunan hikaye özelliğini kullanabilirsin. Buraya atılan videolar bir hafta boyunca yayında kalır. (İnceledikten sonra bu özellik henüz betada bulunduğu için 10.000 abone üzeri kanalların kullanabildiğini fark ettim. Beta sürecini takip etmeyi unutma! Çıktığında 10.000 abone olmadan da kullanabilirsin.) Kısa videolar izleyicinin ilgisini çekmez. En kısa videonu 10-15dk en uzun videonu ise 30-40dk arası tutmalısın. Daha uzun olursa izleyici sıkılır. Daha kısa olursa da izlemez. Ayrıca hile - açıktan yararlanma tarzı videolar ve korsan oyun kullanılan videolar çekmemelisin. Daha sonra başına bela olacaktır.

MK90

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kanalını Önemli Sitelerde Yayınlarsan Kendini Belli Edebilirsin İyi Forumlar ..
Umarım Kanalın İlgi Görür :D
Sagol dostum cevabin icin.
Site önerebilirmisin yada sizler kanalimi bildiginiz yerlerde paylasabilirmisiniz?
Sevgiler

MK90

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Video'larına başlık atarken her kelimenin büyük harf ile başlamasına veya komple büyük harf olmasına dikkat etmen gerekiyor dostum. Ayrıca bazı videolarına İngilizce bazı videolarına ise Türkçe başlık attığını görüyorum. Hangi dilde içerik üretiyorsan o dilde başlık atman gerekiyor. Elindeki tüm oyunların tek tek videosunu çekmektense bir oyuna başlayıp seri olarak videolarını çekerek bitirdikten sonra yeni oyuna geçmen de kesinlikle izleyici sayını arttıracaktır. Kısa videolar (1-2dk) çekmek yerine bunları YouTube üzerinde bulunan hikaye özelliğini kullanabilirsin. Buraya atılan videolar bir hafta boyunca yayında kalır. (İnceledikten sonra bu özellik henüz betada bulunduğu için 10.000 abone üzeri kanalların kullanabildiğini fark ettim. Beta sürecini takip etmeyi unutma! Çıktığında 10.000 abone olmadan da kullanabilirsin.) Kısa videolar izleyicinin ilgisini çekmez. En kısa videonu 10-15dk en uzun videonu ise 30-40dk arası tutmalısın. Daha uzun olursa izleyici sıkılır. Daha kısa olursa da izlemez. Ayrıca hile - açıktan yararlanma tarzı videolar ve korsan oyun kullanılan videolar çekmemelisin. Daha sonra başına bela olacaktır.
Yorumun icin tesekkurler ancak
sanirim olay medya sirketleriyle anlasmayla bitiyor. Arkanda sirket olmassa, abone satin almazsan, ilerliyemiyorsun ne kadar kaliteli olursa olsun.
Ben genelikle zor bölümleri gecemeyen arkadaslara, rehberlik yapmak istedim ayriyetten kupalara kolay ulasmalari icin. Eger ilgi görseydi serilik hikaye oynanislarida yapmayi düsünüyordum zaten

Son düzenleme:

MK90

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Bu arada bahsettigin yer neresi nerede paylasmam gerek videolarimi? Bu beta olayini tam anlayamadim.
Hile ve korsan ile zaten isimiz olmaz dostum videolarimi izlediysen. Zaten insanlar bölümleri kendi alin teri ile gecsin diye yüklüyorum :)
Bide kanalimi ve sorunumu burda paylastigm halde bile kimse abone olmamis. Neyse herkezin cani sagolsun.
Belki ayriyetten mic, cam baglayip bazilari gibi sebeklik yapsaydim, daha fazla yayilirdi. Ancak benim tarzima pek uygun degil bunlar

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada bahsettigin yer neresi nerede paylasmam gerek videolarimi? Bu beta olayini tam anlayamadim.
Hile ve korsan ile zaten isimiz olmaz dostum videolarimi izlediysen. Zaten insanlar bölümleri kendi alin teri ile gecsin diye yüklüyorum :)
Bide kanalimi ve sorunumu burda paylastigm halde bile kimse abone olmamis. Neyse herkezin cani sagolsun.
Belki ayriyetten mic, cam baglayip bazilari gibi sebeklik yapsaydim, daha fazla yayilirdi. Ancak benim tarzima pek uygun degil bunlar

Dostum videolarını detaylı incelemedim ama mikrofonsuz video çekiyorsan sadece oynanış videosu ile görüntülenme ve abone kazanmanın imkanı yok.

Bu işi yaparken tanınmak, abone kazanmak, izlenmek istiyorsan düzenli video çekmen ve seri halinde paylaşman zorunlu. Dağınık videoları düzenli izlemek bir mana ifade etmediğinden kimse abone olmaz. (Seride yeni bölüm beklemenin heyecanı ayrı. Seri olmadığı zaman yeni videonu beklemek için bir sebep kalmıyor.)

Kamera abone sayın arttıktan sonra gireceğin bir iş. Şimdilik uğraşma derim.

Umarım sıkı çalışır, hile hurda, abone satın alma olmadan yükselir ve istediğin yere gelirsin. İyi günler dilerim.

dhanushx012

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
I wanted to guide the friends who could not pass the difficult chapters, also for them to reach the trophies easily. If it attracted attention, I was thinking of doing series story games already.