Arama sonuçlarınız

1. ShyNoX

Dizi Dizi Öneri

Teşekkür ederim , mutlaka bakacağım
  2. ShyNoX

Dizi Dizi Öneri

3. ShyNoX

Dizi Dizi Öneri

Chilling Adventures of Sabrina Lucifer Altered Carbon The 100 The Lost Prison Break Stranger Things La Casa De Papel Arrow Ragnarok Locke and Key The Witcher Aşk 101 Peaky Blinders Breaking Bad The Order Blue Montain State Vis a Vis Daha çok varda üşendim şimdi :)
  4. ShyNoX

Dizi Dizi Öneri

5. ShyNoX

Dizi Dizi Öneri

Bayadır izleyecek dizi arıyorum biraz yardım ederseniz sevinirim. (Bilindik dizleri yazmazsanız daha iyi olur büyük ihtimal ya izlemişimdir yada biliyorumdur :) )
  6. ShyNoX

Dizi birtakım dizi önerileri

Ragnarok 2.sezon dediğin gibi güzel olsa iyi olur beklediğim diziler arasında.
  7. ShyNoX

Dizi Vis a Vis Dizisi

Bazen sıksada güzel diziydi , eğer sıkılmam bırakmam diyorsanız 2.sezon hatırladığım kadarıyla baya iyiydi.
  8. ShyNoX

Dizi The Punisher Dizisi

Özel gücü yok diye biliyorum , bende başlamak istiyorumda zaman olursa izleyeceğim diziler arasında.
  9. ShyNoX

Dizi Lucifer Dizisi

5. Sezonu okadar bekledim ama nedense şu an izleyesim gelmiyorum 1. bölümden sonra ara verdim.
  10. ShyNoX

Dizi Karantinada İzlenebilecek Netflix Dizisi Önerileri

Çerezlik dizi arıyorsanız Blue Montain State ' i öneririm. Her bölüm 20dk , 1 günde bile bitirebilirsiniz baya sarıyor.
  11. ShyNoX

Karar veremiyorum ):

Kankam sunucu işleri okadar kolay değil eğer ekibin yoksa yada bir bilgi birikimin yoksa açma.