Arama sonuçlarınız

1. A

Yabancı Ekol Bir Survival Hikayesi...

discordlarını yazan herkese dönüş sağlanmıştır!
  2. A

Yabancı Ekol Bir Survival Hikayesi...

Merhaba Dostlar, yaklaşık 1 hafta önce forumda turkiyede neden global çaplı sunucu yok diye bir başlık açmıştım. Çok İlgi görmesede değerli kişiler tarafından güzel bi iştişare ile konuya bir şekilde açıklık getirildiğine inanıyorum. Bu başlığın ardında bir yola çıkıp 1.16.x Survival Bir Plugin...
  3. A

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Müsait vaktiniz olursa detaylı konuşmaktan zevk duyarım...

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Müsait vaktiniz olursa detaylı konuşmaktan zevk duyarım. Discord adresinizi yazabilirsiniz.
  4. A

Neden Turkiyede Global Çaplı Sunucu Yok?

Sosyo-ekonomik zorunluluklar maalesef ki doğru. Bunu üzülerek benimsemenin kırıklığını yaşıyoruz. Türklerin meşhur yardımseverlik duygusu sunucularda alay ve tamamen somut güvene dayalı devam ediyor. Bende aynı şekilde büyük bir İngiliz sunucusunda oynadım ve aynı şaşkınlıkla karşıladım durumu...
  5. A

Neden Turkiyede Global Çaplı Sunucu Yok?

Değerli Forum Sakinleri, Bendeniz Emre, kendimden detaylıca bahsetmek istemiyorum ama uzunca bir süredir Minecraft Topluluğunun içinde olan biriyim. 18 yaşındayım ve Uzun süredir Minecraft Sunucularında gördüğüm gözlemlerimi anlatmak ve siz değerli okuyucuların yorumları ile belki Toplulukta bir...