Arama sonuçlarınız

1. tolgatnk

Işınlanma PING Sorunu

Merhaba. Sunucumda farklı dünyalardaki oyunculara tp atınca, warplara ışınlanınca, portallardan geçince TAB'da ping çıkıyor. Sebebi nedir? Nasıl düzeltebilirim?
  2. tolgatnk

Minecraft Sunucuma Youtuber Ve Yayıncılar alınır

Dc Sunucumuza gelip başvurabilirsiniz: https://**********/PaRTVRWZ
  3. tolgatnk

Yardım Bungecord Yanlış sunucuda başlatıyor.

Selam. Sunucuma bungecord, çakmalobi ve skyblock kurdum. İlk girişte çakmalobiden giriliyor fakat daha sonraki girişlerde en son hangi sunucudaysa oradan başlatıyor. Mesela sunucuda skybloğa girdim oyundan çıktım. Tekrar sunucuya girdiğimde çakmalobi yerine skyblockta başlıyorum. Bunu nasıl...
  4. tolgatnk

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] nuvotifier Config dosyası oluşmuyor

Nuvotifierin bir kaç sürümünüde denedim fakat hiçbir şekilde config dosyası oluşmuyor sebebi nedir? Silmeden nasıl düzeltebilirim?
  5. tolgatnk

Yardım Konsolda PLACEHOLDERAPI crazycrates hatası

[17:44:22] [Server thread/ERROR]: [PlaceholderAPI] CrazyCrates is currently using a deprecated method to hook into PlaceholderAPI. Placeholders for that plugin no longer work. Please consult [BadBones69] and urge them to update it ASAP. Böyle bir hata aldım. Nasıl düzeltebilirim ?
  6. tolgatnk

Yardım Ölen mobların itemleri envantere geliyor.

Selam . Plugin olarak Autopickup kullanıyorum fakat tüm özelliklerini kapatmama rağmen hala mobdan düşen itemler direk envantere geliyor. Bunu kapatmak istiyorum ve Autopickup'da konsolda 2 satırlık bir hata var onunda Çözümü varmıdır acaba?
  7. tolgatnk

Yardım Konsol utf-8 problemi

Selam. Oyun içi utf-8 çalışıyor fakat konsolda Türkçe harfler veya semboller garip garip bilinmeyen işaret şeklinde gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba ?
  8. tolgatnk

Yardım Lag sorunu

Skyblock sunucu kuruyorum fakat bir sorunla karşılaştım dünyadan düştükten sonra yeniden doğunca serverin lagı 500 e 600e çıkıyor sebebi nedir? nasıl düzeltebilirim ?
  9. tolgatnk

/market komutuyla /shop'u çalıştırma

Merhaba. Sunucumda shopguiplus kullanıyorum oyuncular /shop yazarak marketi açabiliyorlar, bunun /market komutuylada açılmasını istiyorum.Yaklaşık 2-3 saat aradım lakin internette bulabildiğim bu kadar. Skripter olmadığım için sadece bu kadar birleştirebildim. :D Command /market...
  10. tolgatnk

Yardım terminal initialization failed

terminal initialization failed falling back to unsupported ..... windows ... vs. vs. ..... paper spigot ... vs. vs. Başlat.batı başlattığımda konsolda en üstte bu hatayı alıyorum, ve utf-8 eklememe rağmen pluginlerin bazılarında Türkçe karakter kullanım problemi yaşıyorum. Tam olarak neler...
  11. tolgatnk

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] MobStacker toplu öldürme

Merhaba. Sunucumda mob stacker kullanıyorum. Bazı sunucularda mevcut bi ayar var. Tek seferde steklenen mobun tümünü öldürebiliyorlar. Örneğin 100x koyun var bunu tek tek öldürmek yerine tek seferde hepsini öldürüyorlar.4 gğn boyunca uğraştım fakat bulamadım. Varsa hazır paketi bulunan veya...