Yardım [ÇÖZÜLDÜ] nuvotifier Config dosyası oluşmuyor

tolgatnk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8X 1.16X
Nuvotifierin bir kaç sürümünüde denedim fakat hiçbir şekilde config dosyası oluşmuyor sebebi nedir? Silmeden nasıl düzeltebilirim?

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba! Eklentinin son sürümünü kurmayı denedin mi acaba?

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nuvotifierin bir kaç sürümünüde denedim fakat hiçbir şekilde config dosyası oluşmuyor sebebi nedir? Silmeden nasıl düzeltebilirim?
Logs klasörünün içindeki latest.log dosyasını gönderebilir misin? Muhtemelen oradan neler olup pluginin çalışamadığı anlaşılabilir

tolgatnk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Logs klasörünün içindeki latest.log dosyasını gönderebilir misin? Muhtemelen oradan neler olup pluginin çalışamadığı anlaşılabilir
Mesaja eklenilmiyormuş sanarım o sebepten dolayı log belgesini buraya yükledim. 15-20 sefer kapat aç yaptım.
Doğru log olmayabilir.

Eğer varsa 1.8 uyumlu benzer başka plugin veya skript tarzı bir şey çok işime yarayabilir.

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mesaja eklenilmiyormuş sanarım o sebepten dolayı log belgesini buraya yükledim. 15-20 sefer kapat aç yaptım.
Doğru log olmayabilir.

Eğer varsa 1.8 uyumlu benzer başka plugin veya skript tarzı bir şey çok işime yarayabilir.
Açıkçası burada NuVotifier ile ilgili bir hata göremedim. Ben oy ödülü vermek için GAListener eklentisinin 1.3.2 sürümünü kullanıyordum, istersen onunla deneyebilirsin

tolgatnk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası burada NuVotifier ile ilgili bir hata göremedim. Ben oy ödülü vermek için GAListener eklentisinin 1.3.2 sürümünü kullanıyordum, istersen onunla deneyebilirsin
1.3.2 sürümü 1.9 için diye biliyorum. Votifier + GAListeneri beraber kullandım ama aşırı hata aldım.

[18:00:18] [Craft Scheduler Thread - 3/WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin GAListener v1.3.2 generated an exception while executing task 39
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:56)
at org.github.paperspigot.ServerSchedulerReportingWrapper.run(ServerSchedulerReportingWrapper.java:23)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(Unknown Source)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
Caused by: java.lang.NoSuchMethodError: org.bukkit.Server._INVALID_getOnlinePlayers()[Lorg/bukkit/entity/Player;
at com.swifteh.GAL.Metrics.postPlugin(Metrics.java:335)
at com.swifteh.GAL.Metrics.access$4(Metrics.java:328)
at com.swifteh.GAL.Metrics$1.run(Metrics.java:223)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:59)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:53)
... 4 more

tolgatnk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nuvotifier ve GAListener'i yükledim. Konsolda herhangi bir hatada yok siteyle nuvotifier bağlantısınıda yaptım, şimdide oy verince ne mesaj geliyor ne ödül :D bakalım bunu nasıl çözücem. Konu çözülmüştür.

Son düzenleme:

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nuvotifier ve GAListener'i yükledim. Konsolda herhangi bir hatada yok siteyle nuvotifier bağlantısınıda yaptım, şimdide oy verince ne mesaj geliyor ne ödül :D bakalım bunu nasıl çözücem. Konu çözülmüştür.
NuVotifier'i ilk başta Votifier için ödül eklentisi sanmıştım. NuVotifier, Votifier alternatifiymiş. GAListener tek başına çalışamaz, o yüzden hata veriyormuş. GAListener configinden ödülleri ayarladığında çalışması gerekiyor. Olmazsa NuVotifier ile oy sitesi arasındaki bağlantıyı kontrol edebilirsin

tolgatnk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
NuVotifier'i ilk başta Votifier için ödül eklentisi sanmıştım. NuVotifier, Votifier alternatifiymiş. GAListener tek başına çalışamaz, o yüzden hata veriyormuş. GAListener configinden ödülleri ayarladığında çalışması gerekiyor. Olmazsa NuVotifier ile oy sitesi arasındaki bağlantıyı kontrol edebilirsin
Deniyorum deniyorum olmuyor. Konsolda'da bi hata yok. Oy sitesiyle servere de zaten girdiğimiz veri 0.0.0.0 , 8192 ve key. Extra bişeylermi yapmam gerekiyor :D Çalışması için farklı bir plugin mi yüklemem gerek?