Arama sonuçlarınız

1. Wustend

Yeni Sezon! 3000₺ Ödüllü! "play.adistra.com" Orta Zorlukta EmekSkyblock İlgili Yönetim Teslimat Ödülleri/Çiftçi/Minyon/Bol Event

Sunucuya girdiğinizde sizleri hazır bir paket karşılıyor. Sadece sunucunun kendi adını ve sitesini yazarak bir değişiklik yapılmış onun dışında hiçbir sistemde değişiklik yok ve sunucuda min. 30 adet bot hesap bulunmakta (Kendim giriş sağladığımda bile spawn bölgesinde en az 10 adet düz duran...
  2. Wustend

play.molelive.network [1.16.5 - 1.18.2] ve MOBİLDEN Giriş İmkanı | * Emek Tekblok ve Yakında Survivor * Duello, Etkinlikler ve Birçok Özellikle SEZON2

Sunucunun reklamı yeni verilip oyuncuların 600k ada seviyesi kasmış olması biraz saçma geldi. İyi Forumlar. :)
  3. Wustend

Güncelledik 1.16.5 GİRİŞ AKTİF | 150+ GÖREV | Model Boss Etkinlikleri | Karaborsa | Hazine avı | Dengeli ekonomi | Play.Protek.Net.Tr

Bunun olmadığını açıklayabilecek birçok kişiyi Şahit olarak gösterebilirim.
  4. Wustend

Güncelledik 1.16.5 GİRİŞ AKTİF | 150+ GÖREV | Model Boss Etkinlikleri | Karaborsa | Hazine avı | Dengeli ekonomi | Play.Protek.Net.Tr

Sunucuda oyuncu tutmak için hiçbir şekilde kimseye ceza verilmiyor + olarak para yatıran oyunculara ekstra destek çıkılıyor yaptıkları hatalar savunuluyor. :) İyi Forumlar.
  5. Wustend

[2.SEZON] EMEK SKYBLOCK | play.huzurcraft.com [1.16.5-1.19] | Gerçek EmekSkyblock Hazzı | RANK SİSTEMİ | GELİŞMİŞ BOSS SİSTEMİ | METİNTAŞI |

Bir sürü yenilikçi sunucu varken bu sunucunun 1.8.x olması dışında hiçbir sorun yok.
  6. Wustend

Play.LifePixel.Net | 1.18.2 - 1.19.2 | Emek SkyBlock | Coin,MetinTaşı,Çiftci,Envoy,Görevler,SüreliFly

Sunucu içerisinde Yapılan Yeni Güncellemeler Gerçekten Oyun Zevkini Arttırıyor Bu tarz skyblock sunucularını özlemiştim :)
  7. Wustend

Play.LifePixel.Net | 1.18.2 - 1.19.2 | Emek SkyBlock | Coin,MetinTaşı,Çiftci,Envoy,Görevler,SüreliFly

''MuhoxNetwork'' Adı Altında Açtığınız Sunucu Gibi Olacaksa Başlamayın Derim (Sıralama 1. 2. ve 3. lerinde ödül dendi) Sunucu Bakıma Alındı Ve Bir Daha Hiç Açılmadı.
  8. Wustend

MDTCraft Gelişmiş Minecraft Sunucusu Açılıyor.!!

Sistemler Gerçekten Çok Güzel Başarılar Dilerim *
  9. Wustend

Play.MineLith.Com | 1.16.5-1.19.2 OneBlock SkyBlock | Harika Sistemlerimiz ve P2W Karşıtı Oyun Anlayışımızla Sizlerleyiz!

Sunucunun Açılmasını Sabırsızlık İle Bekliyorum. Umarım Güzel Bir Başlangıç Olur Herkes İçin.
  10. Wustend

oyna.acosania.com [1.17 - 1.19.3] | Survival Jotunheim | Spawnersız ve Gözlemcisiz Vanilla+ Oyun Keyfi | +200 Büyü, Yetenekler ve dahası!

Sunucu MinecrafTR'nin en gözde sunucularından birisi olabilecek derecede. Ama yönetim kadrosu olmadığı için bir kişinin ban süresini oyuncular (1gün?) yazarak 1Haftaya uzatabiliyor. :) Gene de kurucusu hoşgörülü ve sorunları hızlı çözen bir kişi.
  11. Wustend

oyna.nonameproject.network > 1.19.2 > gelişmiş klan sistemi > oto craft sistemi < battlepass sistemi > yeni görevler,çiftçi >

Sunucu gayet güzel. İlgilenen bir kurucu ve hoş bir oyun keyfi sunuyor. Geliştirilebilir bir sunucu. İyi Oyunlar İyi Forumlar :)
  12. Wustend

Play.LaurelsCraft.com (10 Aralık) 20:00 da açılıyor

Oynamak İçin Sabırsızlanıyorum Umarım Güzel Bir Başlangıç Olur. İyi Forumlar :).
  13. Wustend

|1.7.x-1.19.1| 1.19.1 Tabanlı | Survival | CraftKolik | Anti hile | /orman | /slime | Rütbeler | Sanal Market | Sabah Yapma | Ve Daha Fazlası

Güzel Bir Sunucu Ama Geliştirilmesi Gereken Yerler Bulunmakta. Bunun Dışında Hatalı Bir Komut Yazdığınızda Chat Biraz Rahatsız Edici Görünüyor. Ama Aktif Şekilde Oynanabilir Gayet Hoş. :) İyi Forumlar...
  14. Wustend

TÜRKİYENİN EN ZORU! (YENİ AÇILDIK) / bimonetwork.keyubu.net | DOLAR-MUHTARLIK-BİNEK SİSTEMİ | 1.8-1.19 | AKTİF!

Zor yazmakta haklılar arkadaşlar sunucu içerisinde lag dan dolayı oyun oynamak baya zor bunun için zombiye felan ölürseniz lagın size kattığı zorluk oluyor gayet emek xray açanlar açanlara.
  15. Wustend

> Survival 1.18.1 > Yeni Sezon!> Çiftçi > Tüccar > Gelişmiş Sistemler > Meteor! > Sunucuya Büyüler! > Banka > Sonsöz Play.Splendidnw.com >

Ulan Banlamasan Bende Teşekkür Edecem (Birde Dc den Banı Açın la Bali)
  16. Wustend

[1.18.1 + Optifine ] [Java Edition][CRACKED] THE LEADERCRAFT Aktif oyun: Minecraft'ın açık evreninde hayatta kal!

Adminleri bilemem ama rehberi gereksiz polemik yaratıp aşırı derecede gereksiz konuşuyor :).
  17. Wustend

Sunucu Aktif! | Dorlion.keyubu.net | 1.18 Skyblock | MİNİON | JACKPOT - DORLİON COİN - BÜYÜLÜ FIRIN - GELİŞMİŞ İHALE

Sunucuyu Aktif Bir Oyuncu Olarak Eğlenceli Ve Hoş Buluyorum. Özellikle ''TESLİMAT'' Eklentisi Gelmesi Oyun Zevkini Bir Hayli Arttırıyor. Herkese Tavsiye Ederim İyi Eğlenceler , İyi Forumlar.
  18. Wustend

THEAZİK - ZORLAYICI SİSTEMLER ! - Emek Survival - 1.12.2 - 1.16

Gelişmiş sistemler demeniz bir o kadar komik ve survival 1.8 olması daha komik geldi. :D İyi Günler. İyi Forumlar.
  19. Wustend

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Sunucu gayet güzel her şey çok güzel ayarlanmış fakat kendisini beğenmiş bulunmaz hint kumaşı sanan bir admin bulunmakta chat te sorulan sorulara cevap veriyor eyvallah ama dc üzerinden iletişime geçme imkanınız yok destek aç diyor sadece :D. Bunun dışında claim içi pvp atabiliyorsunuz claim de...