Arama sonuçlarınız

1. T

İstek Ekip Arıyorum

Aternos Tan Yada Başka Bir Yerden Server Açıcam ancak param yok ve bilgim de kısıtlı bana bir ekip lazım ekipibme katılmak isteyenler olursa yazsın.
  2. T

İstek Para Plugini

Özür Deilerim Haklısınız Yani Çek gibi bir şey sandıktan falan çıkabilicek ondan sonra sağ tık yapınca parana eklicek miktarı
  3. T

İstek Para Plugini

Ben Para Sıkıntısını Hallettim ama bana şimdi de kağıt la para verilemsi lazım
  4. T

İstek Para Plugini

Bana Çalışan Ve Uğraşırmayan Hub Serveri İle Uyumlu Olabilecek bi Para Plugni öneririmisiniz yada yaparmısınz
  5. T

Yardım Multiverse-Core

Discorda giremiyorum ve düzelmedi aternos tan kuruyorum serveri
  6. T

Yardım Görünmeme SOrunu

Şu Anda Hub Serveri Kurmaya Çlışıyorum ve bu gün insanlar görünmez falan oluyo istemeden yok oluyolar bnde dahil nasıl düzeltirim Bi Pluginden Kaynaklımıdır
  7. T

Yardım Multiverse-Core

bir şey Daha Sorucam Şu Anda Hub Serveri Kurmaya Çlışıyorum ve bu gün insanlar görünmez falan oluyo istemeden yok oluyolar bnde dahil nasıl düzeltirim
  8. T

Yardım Multiverse-Core

Çok Sağolun Gerçekten İnanımlaz Yardımcı Oldunuz Teşekkürler :1::1:
  9. T

Yardım Multiverse-Core

izniniz yok dedi ve yukarıdaki Attığım Şeyin AYnısını Verdi
  10. T

Yardım Multiverse-Core

Tıpatıp Aynısı Kopylaayıp Yapıştırdım
  11. T

Yardım Multiverse-Core

hala aynı hatayı almaktayım
  12. T

Yardım Multiverse-Core

ayrıca aldığım hata şu şekilde dediklerinizi yapmama rağmen null yazdı ondanmı
  13. T

Yardım Multiverse-Core

İlk Olarak Anlamadım İkinci Olarak ta NPC ile Işınlanıyorlar ve npc ye ekledim komutu ancak Oyuncu(Default) Rollerine Sahip Kişilerin /mvtp bwol Komutu Kullanabilmeleri Lazım. Onun GroupManager Pluginine Eklencek İzin Kodu Nedir Onu Merak Ediyorujm
  14. T

Yardım Multiverse-Core

Multiverse-Core un "mvtp" Komutunu Oyuncu(Default) Rütbesine Kullanmasına İzin Vermek İstiyorum Yani Multiverse Core un MVTP komutu Group Manager İçin izni Ne Dünya Adı: bwol İzin Gereken Komut : /mvtp bwol
  15. T

Yardım Server İçin CPS Limiti AYarlama

Kanka İlk Konuda Çok Haklısın Ama Nasıl Açıcam Bilmiyorum Bana Biraz Bilgi verirsen sevinirim
  16. T

Ekip Arıyorum

CraftRise/SonOyuncu/Yada Normal Minecraft/roblox/Amongus Gibi OYunlar İçin Çekim Ekibi Arıyorum Olmak İstiyenler aşağı Yanıt Yazsın Kanal Abone 151
  17. T

Sağol denicem peki bunlar aternos ta da varmıdır
  18. T

LinyCraft'a Gel ve Bedwarsın Tadına Var

LİNY CRAFT Sunucu Adresi & Sürümü Linycraft.aternos.me 1.8.8 Slot 100 Website Adresi Şu Anlık Yok Makine Özellikleri Intel i7 16 gb Ram 256 SSD Türkiye lokasyon. Bize (daha Açmadık) adresinden ulaşabilirsin! Discord Sunucumuz:(daha kurmadık)
  19. T

Bi Server İçin Nasıl CPS Limiti ayarlıcaz bilen varmı
  20. T

Yardım Minecraft

Minecraft TLauncher Kullanıyorum ama oyunu açmaya çalışırken ekran yanıp sönüyo ve açılmıyo ana sayfaya geri atıp hata veriyo Napabilirim
  21. T

Aternos Sunucu IP'sini play.sunucuadı.ml/play.sunucuadı.tk Yapma

Bende Uygun değil hatası alıyorum ve girişte yapamıyorum
  22. T

Yardım Hub Serveri Kurucam Ama Bilgim Yok Yardımcı Olur musunuz

Sağol Ama bende işte pek bilgi yok vds yi hallederim ama
  23. T

Bungeecord(Hub/Çekirdek) Server Kurulumu (Detaylı)

Tmm Bunlar Okey Ama Bunları nerey Koyucam ve nereden indircem
  24. T

Yardım Hub Serveri Kurucam Ama Bilgim Yok Yardımcı Olur musunuz

Ben Hub Serveri Kurucam Ama Büyük Derecede Yardım Lazım Lütfen Yardımcı Olun Eğer Gelir Elde Edilirse Sunucu Sayesine Elde Edilen Gelir bana %50 Diğerlerine %50 olarak bölüştürülür