Yardım Multiverse-Core

Toprak998

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Multiverse-Core un "mvtp" Komutunu Oyuncu(Default) Rütbesine Kullanmasına İzin Vermek İstiyorum Yani Multiverse Core un MVTP komutu Group Manager İçin izni Ne
Dünya Adı: bwol
İzin Gereken Komut : /mvtp bwol

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
"/mangaddp oyuncu multiverse.teleport.other.TYPE" ve "/mangaddp oyuncu multiverse.teleport.other.SELF" komutlarını yazarak ekleyebilirsiniz.

Toprak998

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"/mangaddp oyuncu multiverse.teleport.other.TYPE" ve "/mangaddp oyuncu multiverse.teleport.other.SELF" komutlarını yazarak ekleyebilirsiniz.
İlk Olarak Anlamadım
İkinci Olarak ta NPC ile Işınlanıyorlar ve npc ye ekledim komutu ancak Oyuncu(Default) Rollerine Sahip Kişilerin
/mvtp bwol Komutu Kullanabilmeleri Lazım. Onun GroupManager Pluginine Eklencek İzin Kodu Nedir Onu Merak Ediyorujm

Toprak998

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayrıca aldığım hata şu şekilde dediklerinizi yapmama rağmen
null yazdı ondanmı

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (324).png
    Ekran Görüntüsü (324).png
    976.6 KB · Görüntüleme: 64

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
İlk Olarak Anlamadım
İkinci Olarak ta NPC ile Işınlanıyorlar ve npc ye ekledim komutu ancak Oyuncu(Default) Rollerine Sahip Kişilerin
/mvtp bwol Komutu Kullanabilmeleri Lazım. Onun GroupManager Pluginine Eklencek İzin Kodu Nedir Onu Merak Ediyorujm

Bu yazdığım komutları sohbete yazarsanız teleport yetkisi oyunculara verilmiş olacak.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Merhaba @Toprak998,
İlk başta bunun için config ayarında enforceaccess ayarını true yapmanız gerekmektedirki tüm dünyalara erişimi olmamaları lazım bu şekilde tüm düyalara teleport atamazlar ama eğerki tüm dünyalara erişim olsun sıkıntı olamz diyorsanız enforceaccess varsayılan olarak false dir o şekilde kalsın. Daha sonrasında multiverse.access.WORLDNAME (worldname yerine dünya ismi neyse) yazıp giriş izni vereceksiniz ve daha sonrasında multiverse.teleport.self.pl iznini vermeniz gerekmektedir. multiverse.teleport.self.pl olamz ise multiverse.teleport.self.w ile deneyin.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
izniniz yok dedi ve
yukarıdaki Attığım Şeyin AYnısını Verdi

Öncelikle sunucu panelinden kendinize /op [kullanıcı adınız] şeklinde yetki verin. Önce ki mesajıma geri dönecek olursak TYPE kısmına Dünya adını yazmanız gerekiyor (başka bir dünya için de uygulamak isterseniz diye.) /mangaddp oyuncu multiverse.teleport.other.bwol komutunu yazmanızın yeterli olacağını düşünüyorum.

Toprak998

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba @Toprak998,
İlk başta bunun için config ayarında enforceaccess ayarını true yapmanız gerekmektedirki tüm dünyalara erişimi olmamaları lazım bu şekilde tüm düyalara teleport atamazlar ama eğerki tüm dünyalara erişim olsun sıkıntı olamz diyorsanız enforceaccess varsayılan olarak false dir o şekilde kalsın. Daha sonrasında multiverse.access.WORLDNAME (worldname yerine dünya ismi neyse) yazıp giriş izni vereceksiniz ve daha sonrasında multiverse.teleport.self.pl iznini vermeniz gerekmektedir. multiverse.teleport.self.pl olamz ise multiverse.teleport.self.w ile deneyin.
Çok Sağolun Gerçekten İnanımlaz Yardımcı Oldunuz Teşekkürler :1::1:

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Rica ederim efendim.