Arama sonuçlarınız

1. T

İstek Ekip Arıyorum

Aternos Tan Yada Başka Bir Yerden Server Açıcam ancak param yok ve bilgim de kısıtlı bana bir ekip lazım ekipibme katılmak isteyenler olursa yazsın.
  2. T

İstek Para Plugini

Bana Çalışan Ve Uğraşırmayan Hub Serveri İle Uyumlu Olabilecek bi Para Plugni öneririmisiniz yada yaparmısınz
  3. T

Yardım Görünmeme SOrunu

Şu Anda Hub Serveri Kurmaya Çlışıyorum ve bu gün insanlar görünmez falan oluyo istemeden yok oluyolar bnde dahil nasıl düzeltirim Bi Pluginden Kaynaklımıdır
  4. T

Yardım Multiverse-Core

Multiverse-Core un "mvtp" Komutunu Oyuncu(Default) Rütbesine Kullanmasına İzin Vermek İstiyorum Yani Multiverse Core un MVTP komutu Group Manager İçin izni Ne Dünya Adı: bwol İzin Gereken Komut : /mvtp bwol
  5. T

Ekip Arıyorum

CraftRise/SonOyuncu/Yada Normal Minecraft/roblox/Amongus Gibi OYunlar İçin Çekim Ekibi Arıyorum Olmak İstiyenler aşağı Yanıt Yazsın Kanal Abone 151
  6. T

LinyCraft'a Gel ve Bedwarsın Tadına Var

LİNY CRAFT Sunucu Adresi & Sürümü Linycraft.aternos.me 1.8.8 Slot 100 Website Adresi Şu Anlık Yok Makine Özellikleri Intel i7 16 gb Ram 256 SSD Türkiye lokasyon. Bize (daha Açmadık) adresinden ulaşabilirsin! Discord Sunucumuz:(daha kurmadık)
  7. T

Yardım Server İçin CPS Limiti AYarlama

Bi Server İçin Nasıl CPS Limiti ayarlıcaz bilen varmı
  8. T

Yardım Minecraft

Minecraft TLauncher Kullanıyorum ama oyunu açmaya çalışırken ekran yanıp sönüyo ve açılmıyo ana sayfaya geri atıp hata veriyo Napabilirim
  9. T

Yardım Hub Serveri Kurucam Ama Bilgim Yok Yardımcı Olur musunuz

Ben Hub Serveri Kurucam Ama Büyük Derecede Yardım Lazım Lütfen Yardımcı Olun Eğer Gelir Elde Edilirse Sunucu Sayesine Elde Edilen Gelir bana %50 Diğerlerine %50 olarak bölüştürülür