Arama sonuçlarınız

1. AhmetCanTR

Güzel şarkı seçimi :1:

Güzel şarkı seçimi :1:
  2. AhmetCanTR

4 gün boyunca açık survival server

178.20.224.22 bu ipden servera girebilirsiniz 1.8.x sürümü
  3. AhmetCanTR

bıraktı.

bıraktı.
  4. AhmetCanTR

Kazmaya %lik şans ile Maden Çıkarma olasılığı

Fikir açık ve net alıntı ve sen uzman bir skripter olucaksın? Bartu gerekeni söylemiş daha söze gerek yok sanırım.
  5. AhmetCanTR

Repair engelleme

Teşekkürler işe yaradı :)
  6. AhmetCanTR

Sapanca Otel Hafta Sonu ve Yaz Tatilleri 70 TL’den Başlayan Fiyatlar!

Hocam pazarlık yapabilirmiyiz 1 stack dia veriyim?
  7. AhmetCanTR

Hunger Games ?

MCSG den ban yemeyi nasıl başardın? Bu arada hypixeli öneririm .
  8. AhmetCanTR

Repair engelleme

Örsten değil crafting tabledan yazdım farkettiysen.
  9. AhmetCanTR

Repair engelleme

Merhabalar bir survival server üzerinde çalışıyorum ve repair engelleme ile ilgili bi skript arıyorum bulamadım böyle bir şey mümkün mü? Mesela adam crafting table'ı açtığı zaman farklı 2 yere elmas kılıç koyuyo tam bir elmas kılıç oluyor. Bunu engellememin yolu varmı veya daha az durability li...
  10. AhmetCanTR

Survival Sunucu için bir fikir...

edit: iptal
  11. AhmetCanTR

#Br B Yetkili Takım

Ad: Ahmet Can Yaş:15 Skype/Discord: bayahmet07 Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun? Minecraft 1.2.5 sürümünden beri oynuyorum. Yanılmıyorsam 4 senedir felan. Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın? 2 Sene kadar oluyor. İlk profesyonel sunucumu 2 sene önce açtım. Günlük Online Süresi: 4-5 Saati aşkın...
  12. AhmetCanTR

Builder - Skripter - Moderatör Aranıyor ! HUB SERVER AÇILIYOR

Alındınız. Forumdaki konuşma grubunu ekleyeceğim. Merhaba deneneceksiniz. Şimdilik Alındınız Reddedildi kaç kez demem lazım ?
  13. AhmetCanTR

beyendim

beyendim
  14. AhmetCanTR

Neden lapisli fekşın tutuyor?

İnsanlar kolayı seviyor çünkü. En azından bizim mililetimiz gitsin bi survivalda oynasın bakalım elmas bulabilcekmi ? Tabii ki hayır. Oynadığım bir server vardı Hard Survival. Bartu'nun açtığı serverdi. Çok beğenmiştim ve hatta vip bile almıştım ama işte insanlar alışamıyor survivala zor geliyor...
  15. AhmetCanTR

EDİT: Hali hazırda birçok başvuru yaptığını server var bu yüzden kabul edemem. REDDEDİLDİ.
  16. AhmetCanTR

Merhaba moderatör alımını yaptık fakat isterseniz builder olarak deneyelim ?
  17. AhmetCanTR

Server İçin Hosting Öneri

Rabisu öneririm. Halihazırda kullanıyorum 1 gb ramli serverımda 39 tane plugin yüklü hiçbir lag sorunu yaşamadım. Her konuda yardımcı oluyorlar.
  18. AhmetCanTR

Merhaba , ss olmadan yetkili olarak alamam. Başka zaman tekrar deneyin.
  19. AhmetCanTR

Merhaba. Facebook hesabımdan iletişime geçin: fb.com/bayahmet07
  20. AhmetCanTR

Merhaba arkadaşlar serverıma yetkili arıyroum başlıktakiler lazım: Builder: Ad: Yaş: Yapı bilgisi: Kod Bilgisi: Daha önceki tecrübe: En az 3 ss: Kendinden bahset: Skripter: Ad: Yaş: Kod bilgisi. Daha önceki tecrübe: Skript bilgisi: Örnek skript: (ZORUNLU DEĞİL AMA ATILIRSA ŞANS ARTAR VE...
  21. AhmetCanTR

İstek [ÜCRETLİ] Hub için lobby ve belki artı şeyler

Herkese ilgisi için teşekkürler resim alabilirmiyim en az 2 tane ? Teşekkürler.
  22. AhmetCanTR

İstek [ÜCRETLİ] Hub için lobby ve belki artı şeyler

Merhabalar ileride bir hub açma düşüncem var şu anki serveri bakıma alıp bu aralar huba geçiriceğim ama map lazım. Alıntı maple oynamak istemediğimden map yaptırmaya karar verdim çok pahalı olmazsa bir hub lobbysi yaptırmak istiyorum. Eğer beğenirsem fiyatıda uygun gelirse daha yaptırabilirim.
  23. AhmetCanTR

FieryNetwork | 1.8 1.7 | Hite göre hub olacak!

Keşke oynamadan yargılamasan.