Neden lapisli fekşın tutuyor?

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lapis koyarak kazanların vaktini çalmış olmuyor musun?
._:
içler acısı küçük çocuklar ego tatmini için hemen kasılmak istiyor. Çareyi lapiste buluyorlar. Biliyorlar ki eğer survival oynarlarsa değil p4 set elmas kazma bile yapamayacaklar. Bu nedenle warp lapis adlı illet lokasyondan 500 tl ye elmas kazma alıyorlar ve giriyorlar lapise.

Bkz ( lapis kazınca çıkan xp sesi ) ( Lapisin her yerde dağınık şekilde durması ) bunlar küçük yaştaki kullanıcıları sevindirmektedir.
Benim izlenim sonucu görüşlerim bunlardır.
Valla 1 saatte p4 dizen var survivalda bu oyunun kuralı hızlı kasılmak hile de var her türlü kasılıyorlar merak etme sen

ESCraftTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çünki Oyuncular "LAPİS" Li Faction Seviyor, şu an Piyasada Hiç Lapissiz Faction Gören Varmı?

Olsa bile kapatılıyor, tutmuyor.
Evet Var Hub Olan ( Reklam Olmasın ) ( No***cyMC) Adlı Hub Serverinin Factionunda Kesinlikle Lapis YOK ! JOB Plugininden Para Kasılıyor !

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
Evet Var Hub Olan ( Reklam Olmasın ) ( No***cyMC) Adlı Hub Serverinin Factionunda Kesinlikle Lapis YOK ! JOB Plugininden Para Kasılıyor !
İyide Şimdi Dedigin Serverdan Baskası Varmi Türkiyede 50 Lapisli 1 lapissiz ? adamlar lapise kacar dedigin server cok eski bir sunucu oldugu icin tutuyor.

ESCraftTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İyide Şimdi Dedigin Serverdan Baskası Varmi Türkiyede 50 Lapisli 1 lapissiz ? adamlar lapise kacar dedigin server cok eski bir sunucu oldugu icin tutuyor.
Kaliteli , Buildleri Güzel , Lagsız Yeni Bir Faction Serveri ( LAPİSSİZ ) Tutar Diye Düşünüyorum..

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bilindiği üzere bu oyunu oynayan kişilerin yaş ortalaması düşük, bu yüzden sunucu açanların yaş ortalamaları da düşük oluyor. Bu düşük yaşta ki bireyler fazla zorlanmadan güçlenerek kendini tatmin etmek istiyor ve bunu en kolay yoldan sağlayan sistem ise lapis sistemi. Oyuncular bu kadar kolay yoldan güçlenmeyi bulduğu için saatlerce çaba sarf etmek yerine daha az çalışarak güçleniyor. şu an bunun önüne elinizde bulunan rol yapma gibi öğeler ile geçemezsiniz. Oyunculara lapis olmadan daha zevkli şekilde güç verecek onları tatmin edecek öğeler sunabilirseniz bu işin önüne geçersiniz. Buradan böyle boş boş konuşmakla olmaz harekete geçmek lazım. Ama gel gelelim ki bu bir oyun ve bir kaç kişi sizin emriniz oynasın diye paralar dökerek sunucu açmaya gerek yok (şahsi fikrimdir). Ben bu Minecraft sunucularını para tuzağı olarak görüyorum ve eğer buradan elde edeceğin fikirler ile sunucu açmayı düşünüyorsan yanlış yaparsın parana yazık olur. Bir kaç kişiyi eğlendirmek için kendini heba etme.

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
Kaliteli , Buildleri Güzel , Lagsız Yeni Bir Faction Serveri ( LAPİSSİZ ) Tutar Diye Düşünüyorum..
Olabilir ama Bence Cok Ugrasmasi gerek Hemde Bayaaa Cok
Bilindiği üzere bu oyunu oynayan kişilerin yaş ortalaması düşük, bu yüzden sunucu açanların yaş ortalamaları da düşük oluyor. Bu düşük yaşta ki bireyler fazla zorlanmadan güçlenerek kendini tatmin etmek istiyor ve bunu en kolay yoldan sağlayan sistem ise lapis sistemi. Oyuncular bu kadar kolay yoldan güçlenmeyi bulduğu için saatlerce çaba sarf etmek yerine daha az çalışarak güçleniyor. şu an bunun önüne elinizde bulunan rol yapma gibi öğeler ile geçemezsiniz. Oyunculara lapis olmadan daha zevkli şekilde güç verecek onları tatmin edecek öğeler sunabilirseniz bu işin önüne geçersiniz. Buradan böyle boş boş konuşmakla olmaz harekete geçmek lazım. Ama gel gelelim ki bu bir oyun ve bir kaç kişi sizin emriniz oynasın diye paralar dökerek sunucu açmaya gerek yok (şahsi fikrimdir). Ben bu Minecraft sunucularını para tuzağı olarak görüyorum ve eğer buradan elde edeceğin fikirler ile sunucu açmayı düşünüyorsan yanlış yaparsın parana yazık olur. Bir kaç kişiyi eğlendirmek için kendini heba etme.
O Kadar Yazmıssında benimde serverim var yasım 18 + factionum lapisli
Ben 5 senedir minecraft oynuyorum
3 Senedir Minecraft Sunucu işleri ile ugrasıyorum Dediklerinin hicbirine katılmıyorum
...

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Olabilir ama Bence Cok Ugrasmasi gerek Hemde Bayaaa Cok

O Kadar Yazmıssında benimde serverim var yasım 18 + factionum lapisli
Ben 5 senedir minecraft oynuyorum
3 Senedir Minecraft Sunucu işleri ile ugrasıyorum Dediklerinin hicbirine katılmıyorum
...
Dediklerime katılmayabilirsin, ama Minecraft'ı 5 sene oynadın 3 sene sunucu ile uğraştın diye bu beni haksız çıkarmaz. Ben dediklerimin arkasındayım eğer senin lapisli faction sunucun güzel oyuncu topluyorsa bu insanları güçlenmek için çaba sarf etmek istememesinden kaynaklı. Tabi bundan başka sebepler de var ama sende lapisli faction sunucularının tuttuğunu bildiğin için açmışsın belki de. Her neyse bileğine sağlık 3 sene uğraşmışsın ama bunları belirtmene gerek yoktu veya yaşını belirtmene gerek yoktu.

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
Dediklerime katılmayabilirsin, ama Minecraft'ı 5 sene oynadın 3 sene sunucu ile uğraştın diye bu beni haksız çıkarmaz. Ben dediklerimin arkasındayım eğer senin lapisli faction sunucun güzel oyuncu topluyorsa bu insanları güçlenmek için çaba sarf etmek istememesinden kaynaklı. Tabi bundan başka sebepler de var ama sende lapisli faction sunucularının tuttuğunu bildiğin için açmışsın belki de. Her neyse bileğine sağlık 3 sene uğraşmışsın ama bunları belirtmene gerek yoktu veya yaşını belirtmene gerek yoktu.
Yas belirtmem bunları belirtmem üstteki yazdıgın cümleden ibaret ufak cocuklar minecraft oynuyor server acıyor gibi konusmandan dolayı yazdım !

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlar kolayı seviyor çünkü. En azından bizim mililetimiz gitsin bi survivalda oynasın bakalım elmas bulabilcekmi ? Tabii ki hayır. Oynadığım bir server vardı Hard Survival.
Bartu'nun açtığı serverdi. Çok beğenmiştim ve hatta vip bile almıştım ama işte insanlar alışamıyor survivala zor geliyor bırakıyorlar.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yas belirtmem bunları belirtmem üstteki yazdıgın cümleden ibaret ufak cocuklar minecraft oynuyor server acıyor gibi konusmandan dolayı yazdım !
Farkındaysan ortalamadan bahsettim, sen o ortalamanın içinde senin gibiler ile birlikte bir istisna olabilirsin ancak genel kitle böyle.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben MMORPG yi çok severim.
Mesela minecraft rpg açmayı bile denemiştim :S
Yani faction sunucularda bi dolaşasım var. RPG ler hoştur.