Arama sonuçlarınız

1. erensait

minecraft dünyasının bittiği yer !!!!!

Hiçbir alakası yok dediklerinizle.Sadece CHUNK'lar yüklenmemiş o kadar.
  2. erensait

Multiplayer'e Girince Oyundan Atıyor!!!

Bilgisayarın 64 bitse 64 bit java yükleyip Program Files (x86)/Java/jre7 olarak kuracaksın. Dene bendede oldu böyle çözdüm.
  3. erensait

Multiplayer Oynayamıyorum Yardım Edin Lütfen.[çözdüm Çözümü İçerİde]

Sorunu çözdüm sizlerlede paylaşayım : İlk önce tüm javaları siliyoruz ardından ; benim bilgisayarım 64 bit bu arada ; kaç bitlik bilgisayarımız varsa onun javasını indiriyoruz,kurarken change desination folderi tikliyoruz gelen yere 64 bitte programfiles(x86) olur buraya Java diye klasör içinede...
  4. erensait

Minecraft multiplayer tıklayınca kapanıyor

yardım lütfen ya bendede aynı sorun var
  5. erensait

Multiplayer'e Girince Oyundan Atıyor!!!

banada oluyor ve kafayı yedim şu an.
  6. erensait

kardesim biraz bilmeden geldin sanki.malesef olmuyor.
  7. erensait

Arkadaşlar multiplayere tıkladığım anda minecraft kapanıyor oyunum orjinal 2 senedir sorunsuz oynuyordum. Bir hs_erorpid oluşuyor içinde # # A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment: # # EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x72194e60, pid=4376, tid=4944 # # JRE...
  8. erensait

HARLEM SHAKE MİNECRAFT versiyonu :D

İnsanlara yanlış bilgi vermekten bence eksiyi hak ettin.Ora IGN'nin stüdyosu ;)
  9. erensait

Minecraft VDS Server Açacağım---Bilişim Şirketi Tavsiyesi Verin

Ben bu sirius olayına cevap istiyorum onu yaz sen.Biz büyüyelim büyüyelim tarla alalım gelişelim sunucuya map reseti gelsin günde 25 reset atılsın bunada yaz hadi.
  10. erensait

Arkadşlar Korkumu Yenemiyorum Lütfen Bakın

9 yaşındamısın muahahahah
  11. erensait

Sirius craft'ın hali ne peki ? Günde 25 kere reset atılıyor...Ayrıca eski hamachi kullanıcılarının IP'leri güncellendi mi sence ? bunlara cevap ver sen :)
  12. erensait

forum.minecraftturk.com'un En Büyük Survival Rehberlerinden Biri !

Şu anda rehber geliştiriliyor ayrıca mousem temassızlık yaptığı için video çekemiyorum istersen çekeyim şu an fakat sensvitiy az olur :)
  13. erensait

Gittikçe büyütüyorum takipte kalın :)
  14. erensait

Oyunu bilmeyenler yeni başlayanlar var :)
  15. erensait

UP! Yazmaya devam ediliyor...
  16. erensait

Türkiye'nin En Büyük Survival Rehberlerinden Biri ! İlk gecelerde hepimiz zorlanırız.İlk olarak kendimize kendimize lazım olan crafting table'yi yapmalıyız.Bunun crafting'i şöyle : Blok görünümü : Oyun içinde görünümü : Craftingi : bu şekilde oluyor.Bunu yaparken her...
  17. erensait

Too Many items modunu yükleyemiyorum

büyük ihtimal ile modlar çakışmıştır.Bunun için o çakışan modları silmek lazım diye biliyorum.
  18. erensait

AxiTR tamamen diğer serverleri kıskanan bir bilişim şirketi.Fiyatlarına bakma hiç iyi değiller çok lag oluyor,ayrıca server IP'sine hamachi IPsi yazılan 10 tane server gördüm belki Axinin. Adamlar metin2 oynuyor sen düşün ;)
  19. erensait

[3D] Art Kesin Bakkkkk!

100 üzerinden 60-70lik bir şey bana kalırsa.
  20. erensait

İşte Benim İlk Evim Villam

ilk eve göre çok iyi.
  21. erensait

Cant Reach Server Hatası

https://forum.gamer.com.tr/threads/serverime-ben-giriyorum-arkada%C5%9F%C4%B1m-giremiyor-cant-reach-hatas%C4%B1-%C3%87%C3%B6z%C3%BCm%C3%BC-denendi-resimli-anlat%C4%B1m.36972/ burada rehberim var bir bak derim ayrıca olmaz ise server pluginleri kopyala yeniden kur çünkü dosyası falan değişince...
  22. erensait

Swordonlinetr

Kardeşim bura sunucu destek yeri !