Minecraft VDS Server Açacağım---Bilişim Şirketi Tavsiyesi Verin

fuatrock

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
VDS server için hangi bilişimi Seçmeliyim Tavsiye Verin.

Şimdiden Teşekkürler

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu firmanın makinesi bu firmanın makinesi güzel diye bir şey yokdur. Bir bilişimden sunucu alacaksan soracagın 5 adet soru var onlarda şundar

Lokasyon Nedir
İşlemci Markası Nedir
Kaç Mbit Port Vardır
Ram Miktarı Kaçdır
HardDisk Nedir

Cevaplar :

Lokasyon : Türkiye RH-Teknet-Salay-Netinternet
İşemci : 4x-8x i7 3370-e5620
Port : 1Gbit Port - 100Mbit bağlantı
Ram : Min 4GB
HardDisk : SATA III - SAS 15K RPM - SSD

Bu özellikli bir VDS alırsanız Windows Server 2008 R2 Enterprise 64 Bit e rahatca Minecraft server kurabilirsiniz. Alacagınız firma Dedicatedi fazla zorlamıyorsa Lag sorunu diye bir şey olmaz bu özelliklerde.

erensait

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AxiTR tamamen diğer serverleri kıskanan bir bilişim şirketi.Fiyatlarına bakma hiç iyi değiller çok lag oluyor,ayrıca server IP'sine hamachi IPsi yazılan 10 tane server gördüm belki Axinin.

Adamlar metin2 oynuyor sen düşün :)

fuatrock

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D haklısın. şu an bende ontinin VDS serveri var fakat. adamlar lag olan serveri 50 liraya yükselttiler. Bende Daha Uygun bir bilişim şirketi arıyorum

erensait

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sirius craft'ın hali ne peki ? Günde 25 kere reset atılıyor...Ayrıca eski hamachi kullanıcılarının IP'leri güncellendi mi sence ?

bunlara cevap ver sen :)

erensait

Marangoz
En iyi cevaplar
0
eğer cidden erkek olsaydin tel numarani verirdin forumda klavye delikanlisi olmazdin abi

Ben bu sirius olayına cevap istiyorum onu yaz sen.Biz büyüyelim büyüyelim tarla alalım gelişelim sunucuya map reseti gelsin günde 25 reset atılsın bunada yaz hadi.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
www.yoncu.com En güvenilir siteler arasında bir numara benim gözümde.Ayrıca destek talebi attıktan hemen sonra cevap yolluyorlar.Ben destek talebi attıktan sonra geri dönüş süreleri en fazla 3 dakika 4 saniye oldu

umut12umut

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
axi tr güvenilir paranı çalmaz vb. ancak hiç ilgilenmiyo res atıp duruyo zaten fransada onun sunucuları bide unutup yanlış serveri kapatabiliyor benim serverimin parasını yeni ödedim mapfalan bitti yanlışlıkla kapatmış sonra diyoki teknik hata! axitr den almayın tavsiye etmem ancak axitr nin fiziksel sunucularına bir şey diyemem o iyi ondanda almıştım 4,6,8 falan gb ramlı bi fiziksel alırsan sıkıntı olmaz yani

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Metin2 Bilişim :D" diye gülüp tıkladım ama gerçekten kaliteliye benziyor.

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Dost Bilişim Yardımı Çok dokunmuştur destek yok fakat makinesi adam gibi