Arama sonuçlarınız

1. MUZAFFER07

۩۩DİZZYCRAFT۩۩En Farklı Survival۩۩dizzycraft.nitrado.net

Survival server de buildlerin değil sistemin önemi vardır basarilar
  2. MUZAFFER07

[1.8.X][BETA]GEZGİNLER.NİTRADO.NET SURVIVAL,YAKINDA SKYBLOCK VE SKYWARS

Tesekkur ederiz iyi oyunlar whitelist kapatıldı iyi oyunlar Gerekli düzenlemeler yapıldı .
  3. MUZAFFER07

[1.8.X][BETA]Gezginler.nitrado.net %100 Survival Tadında Premium İle Normal Hesap Açabilirsiniz :)

:D senin gibi egolu biriyle daha fazla uğraşmayacağım yoluna git konumada yorum yapma.
  4. MUZAFFER07

[1.8.X][BETA]Gezginler.nitrado.net %100 Survival Tadında Premium İle Normal Hesap Açabilirsiniz :)

sunucunun şu an gerçekten kötü olduğunu kabul ediyorum zaten fakat senin yaptığın kırıcı ve egolu yorumların kendini beğenimiş tavırlarından kimliğini ve nasıl biri olduğunu belli ediyorsun beynimin içinde spaggetti dolaştığını söyleyecek kadar düşmüşsün çünkü bu söylediklerimin doğru olduğunu...
  5. MUZAFFER07

:D ben sana ne diyorum sen ne diyorsun doğruları konuşunca konuyu çok güzel çarpıtıyorsun :) sen herkes yazmayı öğrenmişsin ama adam olamamışsın ;)
  6. MUZAFFER07

Valla onu bunu bilmemde bana göre dünkü çocuksun 2012den beri bu işi yapıyorum ben kaç devir oyuncu geçirdim bende sunucumu kapatınca herkes sunuyu lütfen aç diye yalvarıyordu bırakıcaksın bu işleri sen kenidini beğenmiş egolu birisin
  7. MUZAFFER07

evet ben değil demedim sen her plugini sanki kendin koduyor gibi yorum yapıyorsun ya yanlış yapıyorsun.Daha dünkü çocuksun gelip burada bana laf oyunu yapma.
  8. MUZAFFER07

hahahahaha :D muhakkak servere girmeden kendi kendine yorum yapıyorsun senin tasarımlarınıda merak ediyorum inan bana şu serverle uğraşacak vaktim olsa bakınca ağlayacağın bir server yapabilirim fakat şuanda elimden bu geldi yapacak bir şey yok.hani birde diyorsun ya hazır pluginler sanki sen...
  9. MUZAFFER07

Telif yemeyiz zannetmem dediğim gibi 2 sene önce basarili bir server açtık umarım her şey planladigimiz gibi gider yorumun için tesekkurler :) Server whitelist kapanmıştır iyi oyunlar dilerim :) :)
  10. MUZAFFER07

BETA VERSION Amacımız Hiçbiryerde göremediğimiz gerçek survivalın ne olduğunu herkeze tekrardan hatırlatmak için buradayız aynen 2 sene önce olduğumuz gibi... Sunucu Bilgileri IP :Gezginler.nitrado.net RAM: 2 GB Kişi Sayısı: 20...
  11. MUZAFFER07

AleaCraft >[1.9]< Survival Server - Kalite arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Bende yakında server açacağım kardeşim öncelikle başarını kutluyorum zamanla herşeyi daha iyi bir konuma getirebileceğini düşünüyorum sunucunda başarılar :)
  12. MUZAFFER07

SONRA

Evet arkadaşlar server bizzat benimdir biz birşeyler deniyorduk ve bu arkadaş oyuncu olmasına rağmen saçma sapan bir reklam yapmış 1:yapıcağım server survival olacaktı fakat serverin daha %10 u hazırlanmadan reklam yapmasını tebrik ediyorum serveri tamamen sıfırlıyacağız ve size çok güzel bir...
  13. MUZAFFER07

Gezginler.nitrado.net/5 Aydır Açık/%100 Faction/Yenilikler Geldi/16Gb Ram 100 Kişilik + 50 Online

İçerik JusticeWhip tarafından kaldılrıldı..
  14. MUZAFFER07

Gezginler.nitrado.net/5 Aydır Açık/%100 Faction/Yenilikler Geldi/16Gb Ram 100 Kişilik + 50 Online

:) beklerim 12 yasındaki abiler gelip sanalda laf yapıyolar hey allahım sokakta yüzüme söylesen hadi neyse :D
  15. MUZAFFER07

güncelleme konusunda admin arkadas uyarılmıstır. demir set kaldırıldı .
  16. MUZAFFER07

server ile nitrado arasında sorun oldu yarın 12 den sonra halolcaktır.
  17. MUZAFFER07

spam falan mı yaptın ?

spam falan mı yaptın ?
  18. MUZAFFER07

bende 2 senedir server yönetiyorum kardeşim 1 serverin acıklamasını bilgilendirmesini okumadan burada laf yapamazsınızı lafınızı yediririz 2 serverde kit veriliyor fakat elinize kazmamı verdik ne verdik ? sadece yeni oyuncuların ölmemesi icin olan bir set fakat bunu siz cözemiyorsunuz yabancı...
  19. MUZAFFER07

Yenilendi Merlin Craft %100 Survival

:) arkadaş adminlikten atıldı beyler gerisini anlayın siz :):)
  20. MUZAFFER07

Yenilendi Merlin Craft %100 Survival

nedemek :)