[1.8.X][BETA]Gezginler.nitrado.net %100 Survival Tadında Premium İle Normal Hesap Açabilirsiniz :)

MUZAFFER07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aman ne doğru 10 cümlenin 10 nuda kanıtlamanı bekliyoruz, ne ekran görüntüsü atıyorsun,
'bende sunucumu kapatınca herkes sunuyu lütfen aç diye yalvarıyordu' şu cümleni bizlere kanıtla lütfen.
'Valla onu bunu bilmemde bana göre dünkü çocuksun' dünkü çocuk diyerek karşısındakine egolu diyen beyinin içi uçan spagettiler ile dolu olan birisin. Fazla muhattap olma benle. Klasik çoluk çocuğun açtığı sunucualardan hiçbir farkı yok.
sunucunun şu an gerçekten kötü olduğunu kabul ediyorum zaten fakat senin yaptığın kırıcı ve egolu yorumların kendini beğenimiş tavırlarından kimliğini ve nasıl biri olduğunu belli ediyorsun beynimin içinde spaggetti dolaştığını söyleyecek kadar düşmüşsün çünkü bu söylediklerimin doğru olduğunu biliyorsun fakat kendine inandıramıyorsun önümde ygs sınavı var sınava girdikten sonra öyle bir sunucu açıcamerikai senin serverine gelecek oyuncu bırakmayacağım he yukardaki bir kaç yalaka hariç

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucunun şu an gerçekten kötü olduğunu kabul ediyorum zaten fakat senin yaptığın kırıcı ve egolu yorumların kendini beğenimiş tavırlarından kimliğini ve nasıl biri olduğunu belli ediyorsun beynimin içinde spaggetti dolaştığını söyleyecek kadar düşmüşsün çünkü bu söylediklerimin doğru olduğunu biliyorsun fakat kendine inandıramıyorsun önümde ygs sınavı var sınava girdikten sonra öyle bir sunucu açıcamerikai senin serverine gelecek oyuncu bırakmayacağım he yukardaki bir kaç yalaka hariç
Arkadaş hırs yapmış, tüh yazık :/ Daha sınavına girmemiş evlat bana küçük diyor. Bu nasıl bir zihniyetse.