Arama sonuçlarınız

1. CpLScarlet

[İstek]PveLevel

Şu an elimde PvpLevels adlı bir plugin var. Bu plugin oyuncunun pvp üzerinden tecrübe kazanıp level almasını sağlıyor. Level aldıkça ayarlarında belirlernen eşyaları oyuncuya veriyor ve chat sistemi üzerinde oyuncunun kullanıcı adının başında misal olarak [Lv03] şeklinde belirtiliyor. Açıkcası...
  2. CpLScarlet

Sunucu İçin builder aranıyor

Öncelikle merhabalar Minecraft'a uzun bir aradan sonra tekrar dönüş yapmış bulunuyorum.Bir abim gerçekten güzel bir sunucu projesiyle skype üzerinden iletişime geçti benimle. Gayet güzel bir sunucu olacağı kanaatindeyim.Bu sunucunun build işini üstüme almış bulunuyorum fakat bir hayli zor...
  3. CpLScarlet

VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

mc.veteranwinner.com Merhaba! WinnerMC ve McNoFear yapımcılarından yeni bir çalışma VeteranWinner! Buyrun, yoğun istek üzerine hazırlanan yeni projemizi hep birlikte görelim. Bizi diğerlerinden ayıran nedir? Sizlere sunduğumuz sunucumuz ve hiçbir yerde göremeyeceğiniz oyun konseptimiz...
  4. CpLScarlet

Spawn Çalışması

Uzun Zaman Aradan Sonra Sunucu İçin Spawn Çalışmasına Başladım. Eleştiri Yaparsanız (iyi veya Kötü) Çok iyi Olur :D Geliştirecegim Şeyler Var Tabi Ekleyecegimde, Şimdilik bukadar :P
  5. CpLScarlet

MineCraft Multiplayer Hatası Yardım

Multiplayer Kısmına TIklayınca Oyun Kapanıyor , hiçbir Hata'da Belirtilmiyor. Çözümünü Bilen Varmı acaba ?
  6. CpLScarlet

Skin değiştirme Sorunu

Başlıkta Belirttiğim Gibi Skin Degiştirirken Sıkıntı yaşıyorum Benim Ekranımdan Skinim Değişmiş Görünüyor Fakat Diğer Oyuncular Beni Eski Skin'imle Görüyor. Bunun Nedeni Ne Olabilir. Skin Database'siyle İlgili Mojangin Bir Acıklaması Mevcut 22 Sine Kadar Skin Degiştirilemeyecegini belirtmişler...
  7. CpLScarlet

Helios Online Builder Alımı

1.7.2 Sunucu map Yapımı İçin 1 Adet Builder Arıyorum. Yaşınızı Ve Yapılarınızın Resimlerini Atmaniz Yeterli Olucaktır.(başvuru için)
  8. CpLScarlet

[istek Mod] + Mcreator

Mcreatör Kullanan Arkadaşlar Öm Atabilirse Sevinirim. Bir Kaç Konuda Yardım Almam gerekiyor. + 1.6.4 Role Play Tarzinda Mod Önerisi Yaparsaniz Makbule Geçer.
  9. CpLScarlet

Minecraft Mp Hatası

Oyunu Açtıktan Sonra Multiplayer Kısmında Server Ekledıgimde ve Server a Girmeye Çalıştıgımda Oyun Kapanıyor. Her Sürümde Bu Böyle Devam Ediyor 1.6.2 1.6.4 1.7.2 .
  10. CpLScarlet

[istek] Plugin Sit Ve GM'e Özel Black list

Sizlerden Bir Plugin isteğim Olucak.Rpg Sunucusu Açacağım Fakat Sunucuda birçok item Olucak.Bu itemleri Bazi Class'lardan Kısıtlamak istiyorum(Class'lar GM'deki Guruplardan Olacak).Örnek Verirsek Savaşçı Gurubundaki Bir Oyuncu'nun Yay Kullanmasını Engellemek istiyorum.Bu Tarz Bir Plugin Varmi ?
  11. CpLScarlet

War Z

War Z Pwp Sunucusu Kurmayi,Editlemeyi Bilen Arkadaşlar ÖM atabilirmi.
  12. CpLScarlet

↓TimeLapse↓

TimeLapse Videolar hakkında Geniş Bir Rehber Varmı ?
  13. CpLScarlet

CpLScarlet *AVM* Güncellendi

Avm'nin Şuanki Halini Göstermek Amacıyla Konuyu Güncelledim.Zemin Kati, Yapiyi Normal Map'e Aktarinca Yapacagim.Onun Disinda3. Kata Başlıyacagım En Kısa Sürede.Tekrardan Söylüyorum Bu Yapıyı Modern Sehrimde Kullanacağım İcin Link Paylasmiyacagim. Bu AVM'nin 4 Katlı Olmasini Planlıyorum ; *...
  14. CpLScarlet

Cplscarlet-modern City Apartman

Diğer konum Artık Dolduğu İçin Bu Konuya Gereksinim Duydum.Henüz Yaptığım Apartmanın resimlerini Göstermek İstiyorum ;
  15. CpLScarlet

Cplscarlet-modern City (complete %4)

Çoğunuzun Bildiği Üzere Modern Bir Şehir Yapmayı Planlıyordum.Yavaş Yavaş Bu Plan'i Hayata Geçiriyorum.şu an Modern Evlerden Oluşan Küçük Bir Kasaba var, Gün Geçtikçe Eklemeler Yapıyorum.Bir Restaurant Ekledim Şimdide Apartman Yapımına Başladım. DevLet Binasi Yapım Aşamasında ; Birkaç...
  16. CpLScarlet

Meclis Binasi

Yakında Açılacak Olan Bir Sunucuda Meclis Binasi Yaptık.Başlarken Hedefimiz Spawn Yönündeydi.Fakat Böylebir Yapı Çıktı Ortaya :) Yapımında Emegi Geçen;Mello(Mello) - CpLScarlet(NicoRobin) Fazla Uzatmadan Resimlere Geçeyim;
  17. CpLScarlet

Castle Of Scarlet Complete (%35)

SinglePlayer Modunda Yapımını Birkaç Gündür Sürdürdügüm Kalemi Sizlere Sunmak İstiyorum.Öncelikle Şunu Belirteyim Halen birçok Eksigi var,Kafamda birçok Eklenecek Yapı Var.Henüz %35 Civari Bitti Diyebiliriz Sanırım.Bu Konuyu Açmamdaki Sebep Sizlerin Önerilerini Ve Eleştirilerini Almak...
  18. CpLScarlet

ModeRn Ev.

Single P. Modunda Yapmış Oldugum Modern Evi Beğenileriinze Sunuyorum.Aşama Aşama Fotografini Çekmiş Oldugum Modern Ev'in Dış Mimarisi Bitmiş Bulunmaktadir.Umarım Göz Zevkinize Uygundur :) TExture Pack:ModernHD Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with...
  19. CpLScarlet

Osmanlicraft Rezilligi

85.95.249.99 Bu Sunucuda 4-5 kişi basladik itemleri dizdik itemlerimiz Alindi. İron kasiyorz koyuyoruz ertesi güne chestten cekiyor. Para kasiyorum 50 k felan olunca çekiyor.Vip Vermiş Arkadasina full itemli Kendi Karakteride Var Kısacasi Sunucu Aşırı Derecede Dengesiz. Yeni GElen Oyunculari...
  20. CpLScarlet

Yardımcı Olurmusunuz

Authme Plugininde Oyuncularin Giris Yapmaadan Yazi Yazmalarini Nasil Engelleye Bilirim...
  21. CpLScarlet

Faction

Arkadaşlar Faction Plugini Bende Mevcut Fakat. Faction Kurarken Ve Claim Yaparken Bir Miktar Para Almasini istiyorum.Bunu Nasil Ayarlayabilirim.
  22. CpLScarlet

Acil Yardim

Sunucuda Wgli Alanlarda Ocelot ve Moblarin Spawn'ini Nasil Kapatabilirim . Yani Mob Spawn Olmuyacak wgli Alanlarda.
  23. CpLScarlet

Premium Account Alıyorum

Başlıktada Belirttigim gibi Pre Account Alıyorum. Karşılıgında steam Hesabimi Verecegim. Portal 2 Cs:GO Batman Gotham City - Korsan kostumu/ninja kostumu/Pro Silah Paketi. Poker Night at the inventory Left 4 Dead 2 Bu Oyunlar Bulunmaktadir. İlgilenenler Skype: Perona.1