Castle Of Scarlet Complete (%35)

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
SinglePlayer Modunda Yapımını Birkaç Gündür Sürdürdügüm Kalemi Sizlere Sunmak İstiyorum.Öncelikle Şunu Belirteyim Halen birçok Eksigi var,Kafamda birçok Eklenecek Yapı Var.Henüz %35 Civari Bitti Diyebiliriz Sanırım.Bu Konuyu Açmamdaki Sebep Sizlerin Önerilerini Ve Eleştirilerini Almak.

Buyrun Birkaç Kare

Surların İçerisinden bir Görüntü

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bunun gibi bir yapının içine daha çok çöl evleri yakışır evi beğenmedim uymamiş yerine onun dişinda çeşme güzel birkaç ekleme daha yapabilirsin.

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bunun gibi bir yapının içine daha çok çöl evleri yakışır evi beğenmedim uymamiş yerine onun dişinda çeşme güzel birkaç ekleme daha yapabilirsin.
Evet Bende SandStone' Ve Benzeri Block'ları Kullanmayı Düşündüm.Çok Sade Göründügünün Farkındayım Zaten Henüz Bitmiş Hali Degil Sadece Kalıp Oturtmak İstedim,Ardindan Blocklarla Oynama Yapacagim.Bir Şekilde Yapabılırsem Zemini Sand'e Çevireceğim.Yorumun İçin Teşekkür Ederim :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Bende SandStone' Ve Benzeri Block'ları Kullanmayı Düşündüm.Çok Sade Göründügünün Farkındayım Zaten Henüz Bitmiş Hali Degil Sadece Kalıp Oturtmak İstedim,Ardindan Blocklarla Oynama Yapacagim.Bir Şekilde Yapabılırsem Zemini Sand'e Çevireceğim.Yorumun İçin Teşekkür Ederim :)
Surlar gayet iyi içinede desert house tipi evler yapman daha iyi olur :)

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Surlar gayet iyi içinede desert house tipi evler yapman daha iyi olur :)
Kesinlikle Öyle Yapacagim.Uyumlu Olması Bakımından :).Önerin için Teşekkürler.Bu Konularda Gayet Iyisin Önerilerinin Dinlenmesi Gerekli Olduğunu Düşünüyorum:happy:

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle Öyle Yapacagim.Uyumlu Olması Bakımından :).Önerin için Teşekkürler.Bu Konularda Gayet Iyisin Önerilerinin Dinlenmesi Gerekli Olduğunu Düşünüyorum:happy:
Teşşekürler, Flat map asla dezavantaj değil World edit çöl iklimi verebilir 1-2 tanede baha yapabilirsin bu sayede çok daha iyi sonuçlar alırsın. Fotoğraflari en uygun texture pack ve bilgisiyarın açarsa optifine mod ile çek üyelerin ilgisi artar.

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşşekürler, Flat map asla dezavantaj değil World edit çöl iklimi verebilir 1-2 tanede baha yapabilirsin bu sayede çok daha iyi sonuçlar alırsın. Fotoğraflari en uygun texture pack ve bilgisiyarın açarsa optifine mod ile çek üyelerin ilgisi artar.
:) World Edit Nasıl Kullanacağım Single'da Oynuyorum :D Vaha Fikri Hoşuma Gitti :) Texture Pack Bakacağım.Optifine Mod Hakkında Bİlgim Yok Biraz Araştirma Yapmam gerekicek :)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş ama singleplayer'de bu işler zor olur bukkit server kurup yaparsan birkaç yeri iyi olur :D

darbeciiii

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler :) Kurmayi Denedım Fakat Bilgisayarim V7 Run.bat'ın içine Yazdigim Kodu Kabul etmıyor :D
ben mantığı öğreteyim sana ekle fb.com/berk.frm bak o bat ları kullanmana gerek yok 64 btisin galiba gir programfiles x64 müdür nedir ona sora java jre7 fln gir bin klasörünün içindekileri kopyala at sonrasını faceden sölicem

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kalenin içindeki zemini çim harici bir şey yap çim kötü duruyor onun haricinde güzel :D

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fena değil ama tario'nun dediği gibi ev tam uymamış geliştir haritayı ve texture pack kullan işine yarayabilir ve iyi bir yere gelebilme şansın var.