Arama sonuçlarınız

1. 12berko123

Neden hep Teknoloji

Minecraft modu denince akla hep teknoloji modları geliyor neden teknoloji modları sorusu takıldı kafama hem öğrenmesi zaman alıyor modların kılavuzu yok youtubedan 30dklık videolar izleyerek öğrenebiliyoruz hemde oyun içinde gerçekten maliyetliler, saatlerce maden aramak gerkiyor Teknoloji Modu...
  2. 12berko123

Yeraltı Çiftliği

Yeraltına çiftlik yapmıştım ama hayvanlar can çekişip ölüyordu acaba çimenin az oluşundan ışığın yetersizliğinden mi yoksa alanın darlığından mı ölüyorlar :Sşdş biliyorum biraz değişik konu ama foruma bakıyorumda hep sever reklamı sıkıldım değişiklik olsun dedim GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2...
  3. 12berko123

Koyunlar

Şimdi bir şey sorucam koyunların yününün tekrar çıkması için çimen mi lazım dolaylı olarak ışıkta gerekiyor yani ben yeraltına koyun çiftliği yapamam gibi bir şey oluyor. Doğru mudur? GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. 12berko123

Renkli Tabela Modu?

Oyunun orjinalinde sadece tahta tabela var renkli tabelâların olduğu bir mod var mı? GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. 12berko123

Launcher ile ilgili bir sorun var

Arkadaşlar ben korsan minecraft kullanıyorum malesef, ama 1.5.2 sürümünü, 1.7.10 veya 1.6.4 oynamak için tüm sürümlerin içinde olduğu minecraftı yüklüyorum oyuna giriyorum multiplayera tıklıyorum beni sürümü seçtiğim ekrana geri atıyor. Bu sorunun sebebini biliyor musunuz? Biliyorum biraz...
  6. 12berko123

Hat's Modu Sorunu

Hat's modunu yüklüyorum ama ne mobların kafasında ne de envanterde şapkaları göremiyorum ichunt mıdır nedir o ek modu da yükledim yinede çalışmadı başka bir dosyaya mı ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim yada ichunt ile hat's modunun sürümlerimi uyuşmadı nedir ne değildir bi anlatın hele...
  7. 12berko123

Mod Paketi Yaptım Hata Veriyor :D (1.5.2)

Bir tane mod paketi yaptım fakat farkettim ki ben buna TMI yüklemişim survivalda TMI olmaz kaldırmayı başaramadım NEI ile tekrardan bi mod paketi yapim dedim fakat hata raporu verdi ve çözemedim yardım edebilecek olan arkadaşları bekliyorum :D Minecraft has crashed...
  8. 12berko123

Mod Paketi 1.5.2

Merhaba arkadaşlar ben Berkay Çoğu yerde görüyodum mod paketi falan bende yapayım dedim, ilk başta zorlandım hata verince, modlar çakışınca düzeltemiyordum sonra o hata raporu kısmına baka baka öğrendim hangi modun hata verdiğini, zaten yazıyormuş ama iş bunlarla da bitmedi hata raporu bile...
  9. 12berko123

Yardım! ayarlar çok karışık bir yardım edin :D

minecraft 1.3.2 versiyonunda ayarlar çok karışık kardeşimde 1.3.2 gelmeden önce görüş açısını kısa yapmış. yeni versiyonda nereden tekrar değiştireceğimi bulamıyorum yardımcı olurmusunz.
  10. 12berko123

Köy Haritası Lazım :) yardım edin

Bir kasaba veya köy olan bir harita lazım köylülerle falan takas yapmak falan istiyorum tek basınada oynalınmıyor. onlinede oynuyamıyorum hamachi bilgisayarı açarken yavaşlatıyo izin vermiyorlar yüklememe ayrıca kasaba yada köy herneyse büyük olursa, etrafda ağaçlık bir bölge olursa, dere göl...