2019

1. O

LingMC.Keyubu.Com | OpFaction | Çekilişler | Turnuvalar | Bol Event | +20 Rütbe | Boss | Edit ve birçok özellik

LingMC - Senin Tarzın, Senin Oyunun Merhaba, LingMC adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz. Sizlere özgürce eğlenip, OpFaction türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin! Söz...
  2. J

İnfazRise.Batihost.Net

Beyler Şimdilik Rehber YouTuber Ve Mimar Alımı Vardır İnfazRise.BatiHost.Net Mod Olmak İsteyen 1 Hafta Sonunda En Çok Oynayan Kişiye Verilecektir! İnfazRise.BatiHost.Net
  3. Zulu

Üstteki Üyeyi Banla...

İyi günler değerli forum sakinleri, Bu forum oyununda üstteki üyeyi istediğiniz bir sebepten dolayı banlayın. EDİT: Banlandın Çünkü : Avatarın Hoşuma gitmedi...
  4. GoldCraft_V2

ConConCraft-GoldCraft-V2

* GoldCraft ekibi V2 Paketi ile Bomba gibi karşınızda İP: GoldCraft.batihost.net Sürüm: 1.11.2 / 1.12 / 1.13 ❤️ GoldCraft ekibi olarak sizlere güzel bir paket yaptık ve uzun zamandır düşündüğümüz ConConCraft sunucumuzu Aktif hale getirdik. Amacımız sizlere güzel bir hizmet vermekti amacımıza...
  5. BorakanT

CanonMC | SkyBlock | Yeni Alım Konusu | 2019

Öncelikle Merhaba, Konuya girip okuduğunuz için teşekkür ederiz. Alımlarımız bu konuda kilitlenmiştir. Diğer konu açılınca orada doldurunuz. KONU KİLİT Alınacak Yetkiler Mimar (2 Adet) Rehber (2 Adet) Reklamcı (1 Adet) Mimar Formu Adınız: Soyadınız: Gmail Adresiniz: Oyundaki Adınız: Yaşınız...
  6. Vearthx

Yeni Yıl

Evet Beyler Yeni yıldan Beklentileriniz Nelerdir En Az 1 Cümle Kurun. Benim beklentim şehit olmaması ve daha mutlu bir yıl. Ve Üniversite sınavımdan başarı
  7. Jacops

By Yusufxero Desing

BEFORE AFTER
  8. BorakanT

Yeni Yıldan Ne İstersin?

Merhabalar, Başlıktan da Anlaşıldığı Gibi. Yeni Yıldan Dilekleriniz Neler, Veya Yeni Yıldan İstekleriniz Neler, Diye Çoğaltılabilir. Örnek Verilirse: Yeni Yılda Aldığım Çeyrek Piyango Biletinin Çıkması Ve Yeni Tablet Alıp Grafiker Olmak İsterim. Neden Sizde Dileklerinizi Bizler ile...
  9. Jacops

Selam Dostlar o/

Selamün Aleyküm Sevgili güzel insanlarım ben @Jacops Veyahut Yusufxero da denilebilir. Uzun ki çok uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım, 2019 yılında aranızda olmaktan büyük bir şeref duyarım, İnşallah güzel günlerimiz geçer bu yılda. BİLMEYENLER İÇİN KENDİMİ TANITMAK İSTİYORUM. 21...
  10. MineriaNW

QuantumNetwork.Keyubu.Com < Tarih Yazmaya Geldik < Yılbaşında herkes vip! < Bugün 16:00’da dev event |

QuantumNetwork Tarih Yazmaya Geldik Ultra güçlü sistem Efsane eklentiler Ve daha neler neler bu adreste QuantumNetwork.Keyubu.Com - SOYGUN EVENTI - Bu event haftada bir gün rastgele yapılır. Çok büyük bir mevla kazanç sağlayan eventdir. Admin tarafından başlatılan event 60saniye boyunca...
  11. MyLittleKinghy01

- HARITALAR YENILENDI - QuantumNetwork.keyubu.com > Türkiyenin en iyi eklentileri < Sunucu Güncellendi ++! - 2x Fırsatı kaçırma !<

Quantum Network © 2018 - 2019 Copy Right Çağın çok ötesinde bir sunucu Gelişmiş sistemler Çok ileri düzey eklentiler ve nicesi QuantumNetwork.Nitrado.Net Tarih yazmaya geldik... Asil azmaz bal kokmaz kokarsa yağ kokar onunda aslı ayrandır ;) *-Oyuncu Fikirleri-* Sizden gelen...
  12. bayoreo

2019 Yılınca çıkacak olan akıllı telefonlar!

Hepimizin elinde bir akıllı telefon var.Hergün işimize yarıyor.Yeni çıkan telefonları almayı kim istemez ki? Fakat önce yeni çıkacak olan telefonları bilmemiz lazım. Bu konumda sizlere 2019 da çıkacak olan bazı telefonları araştırıp paylaşıcam. 2019’da gelecek bazı telefonlar Konum bu...
  13. Vplash

Film 2019'un En Çok Beklenilen Film ve Animasyonları

Herkese merhaba. Ben Vplash. Bugün sizlere 2019 yılında çıkacak olan filmler ve animasyonları derledim. Umarım aralarında beklediğiniz bir film vardır. 1- Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya Vizyon Tarihi: 24 Ocak 2019 Yönetmen: Dean DeBlois Animasyon çıktıktan sonra hemen izlemeden...