can147

1. BayYeşil

İndirim End Konu Tasarımı ・| Sunucunuz için harika bir şablon! ・25₺'ye sahip olun!

SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLA
  2. BayYeşil

İndirim Dark Theme Konu Tasarımı ・| Sunucunuz için harika bir şablon! ・25₺'ye sahip olun!

3. BayYeşil

İndirim Krotos Konu Tasarımı ・| Sunucunuz için harika bir şablon! ・25₺'ye sahip olun!

4. BayYeşil

İndirim New Krotos Konu Tasarımı ・| Sunucunuz için harika bir şablon! ・25₺'ye sahip olun!

5. SilenceCrank

Dünya Plugin | Dünyalar Arası Geçiş Sistemi | Kaldığın Yerden Devam Etme | Sınırsız Dünya Ekliyebilme | Türk Yapımı #CAN147 | Bir Numara ! |

Başlangıç Merhaba birçok kişi bu plugin'i arıyordu ve bende bir müşterime yapmış bulunmaktayım, ve tanıtıyorum bu eklentinin içeriği ve amacı aşağıda bulunmaktadır. İyi vakit geçirmeniz dileğiyle. Plugin'in amacı? Plugin'in amacı dünyalar arası geçiş sistemi survival sunucular, için baya...
  6. K

LELELELELEY

LELELELELEY
  7. KodBağimlisi

Bedava ⇢ RandomTP Eklentisi - Türk Yapımı Eklenti - 1.8 - 1.13 Discord: ⇢ *********** - Videolu Tanıtım 1.0

Merhaba yeni bir eklenti ile sizlerleyim bu eklentiyi geliştirmemin amacı şu ki, bazı survival ve faction sunucuları randomtp eklentilerinde sorun yaşıyorlar ben de düşündüm ki, türk yapımı bir eklenti yaparsam işlevli olur ve işlerini görebilirler, bu yüzden şuanda sizin karşınızda bu eklentiyi...
  8. KodBağimlisi

Yarasa Event Eklentisi | Config Düzenlenilebilir | Yeni Event Türü

Merhaba arkadaşlar ben can kısa süre önce bir forum üyesinin skript isteğini yerine getirdim ancak bu bir skript değil plugin'dir umarım işinizi görür Link: Yarasa Eklentisi | Bat Event Plugin Not: Videoyu izleyerek ne işe yaradığını görebilir ve öğrenebilirsiniz Yarasa-Adi: "&dAl Beni Vur...
  9. KodBağimlisi

DeathChestTR Eklentisi | Ölünce sandık düşmesi | Türk Yapımı Videolu!

Merhaba arkadaşlar bir forum üyesi tarafından yardım konusu açılarak, böyle bir eklenti talebinde bulunmuştu ben de ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaya karar verdim, fazla zamanımı almadı istiyen kullanabilir. Herhangi bir sorun da iletişime geçebilirsiniz. Video: İndirmek için...
  10. C

❣ REALCRAFT NETWORK ❣ ➳ * OpSkyBlock * ➳ 1.8-1.3 ➳ Kalitenin Efendisi! ➳ Hergün 20:00 Event!!

Kopyalanabilir İP: play.realcraftnw.com
  11. KodBağimlisi

Pvp eklentisi (pvp kapat pvp aç) | Türk Yapimi #CAN147

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere pvp açip kapatmaya yarayan eklentiyi göstericeğim hiçbir şey yapmaniza gerek yok oyunculariniz belirli komutlari girdiklerin de pvplerini artik kapatabilicekler bir türk yapimi olan eklenti benim tarafimdan tasarlanmiştir paylaşarak ve elmas vererek daha fazla...
  12. KodBağimlisi

Kasa eklentisi | Kasa Plugini #CAN147 Türk Yapimi :)

Merhaba arkadaşlar yeniden sizlerle birlikteyim sizlere kasa eklentisini taniticagim bu eklenti ile oyunculariniza daha fazla hediyeler sunabilirsiniz örnek olarak oyuncular kasa itemini yere atabilir veya paylaşabilirler bu konu da engel getirtmedim oyuncular elindeki kasaya sağ tiklayinca...
  13. KodBağimlisi

Para Çeki Eklentisi $$$ | Türk Yapımı #CAN147

Merhaba arkadaşlar sizlerle yine basit bir eklentiyle karşinizdayim basit ama işlevli oldugu için size hazirladim daha önceden motd eklentisi yapmiştim basit işlevli diye paylaşmiştim bazi arkadaşlarin sanirim zoruna gitmişki madem yetenegin ve bilgin var neden daha fazla şey yapmiyorsun dendi...
  14. IIEnesReyizII

[YARDIM] KURUCU'YA KADAR TÜM ALIMLAR

ACİL YARDIM LAZIM ARKADAŞLAR SERVER AÇILINCA EMEKLERİNİN KARŞILIKLARI KESİNLİKKLE VERİLİCEKTİR UNUTMADAN SERVER İP : SancakPvP.minecraft.to