• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Pvp eklentisi (pvp kapat pvp aç) | Türk Yapimi #CAN147

Minecraft
CAN147
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere pvp açip kapatmaya yarayan eklentiyi göstericeğim hiçbir şey yapmaniza gerek yok oyunculariniz belirli komutlari girdiklerin de pvplerini artik kapatabilicekler bir türk yapimi olan eklenti benim tarafimdan tasarlanmiştir paylaşarak ve elmas vererek daha fazla eklenti paylaşmama yardimci olabilirsiniz lütfen sorunlari ve eksikleri yorum yaparak belirtin!

Data.yml (verileri buraya kaydeder!)
Kod:
Data:
- CAN147
Komutlar:
Ekli dosyayı görüntüle 47730

Dosyayi İndir
Virüs Taramasi

GoveNEX

Zombi Katili
⋆ ★ ⋆ Aktif Üye ⋆ ★ ⋆
PSN
GoveNEX
Xbox
GoveNEX
Steam
GoveNEX
Ruh Hali
Minecraft
Pc
Senin tarafından tasarlandı derken? Bu özellik herhangi bir Survival sunucusunda zaten mevcut. Lütfen bir şey hakkında araştırmadan yorum yapma.

Minecraft
CAN147
Senin tarafından tasarlandı derken? Bu özellik herhangi bir Survival sunucusunda zaten mevcut. Lütfen bir şey hakkında araştırmadan yorum yapma.
Plugin bu dostum plugini ben tasarladim biraz aklinizi çaliştirin :)
Daha iyisi bunun için neden bir eklentiye gerek var oyundan kapatılıp açılabiliyor ('Minecraftın kendi özelliği')
Gereksiz bir eklenti olmuş. :huh:
Bu pvp kapatip açma oyuncuya özel oyuncu yazar ise pvp yapamaz kapatirsa pvp yapabilir çok mantiksiz konusuyorsunuz :D

KomutTJava_

Ağaç Yumruklayıcı
Plugin bu dostum plugini ben tasarladim biraz aklinizi çaliştirin :)

Bu pvp kapatip açma oyuncuya özel oyuncu yazar ise pvp yapamaz kapatirsa pvp yapabilir çok mantiksiz konusuyorsunuz :D
Ee bu zaten mcnin kendi kodlarıyla yapılabiliyor işte?

yeni bir scoreboard oluştur adını pvp yap ardından takımın options lardan pvpsini false yap ve bir oyuncuyu bu takıma sok ve ya küçük bir skript yardımıyla komutla o takıma girmesini sağla? Bukadar

GoveNEX

Zombi Katili
⋆ ★ ⋆ Aktif Üye ⋆ ★ ⋆
PSN
GoveNEX
Xbox
GoveNEX
Steam
GoveNEX
Ruh Hali
Minecraft
Pc
Ee bu zaten mcnin kendi kodlarıyla yapılabiliyor işte?

yeni bir scoreboard oluştur adını pvp yap ardından takımın options lardan pvpsini false yap ve bir oyuncuyu bu takıma sok ve ya küçük bir skript yardımıyla komutla o takıma girmesini sağla? Bukadar
skriptle yapılıyor zaten işte eklentisi gereksiz.

Minecraft
CAN147

KomutTJava_

Ağaç Yumruklayıcı