minecraft %100 pvp serverleri

1. M

Yardım Minecraft Discord Sunucusu

Selamlar, yeni açacağım minecraft sunucusu için minimum 1000 kişilik bir discord sunucus arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen konuya cevap yazsınlar... ୪ Kaenszz* ↬♱#3632
  2. FurkanVural

Yardım Minecraft

Merhabalar minecraft sunucumdaki bazı setler ve kılıçları güçlendirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. bunun için bir skript veya plugin varmıdır. örnek olarak : altın setin dayanıklılığını elmas set gibi yapmak / taş kılıcın gücünü elmas kılıç gibi yapma yanlız : büyü ile değil direk...
  3. K

İstek Server plugin

Arkadaşlar bundan 5 6 sene önce belki daha eski serverimiz vardı ama her şey elle yapılırdı şimdi bir kaç sebepten dolayı biz arkadaşlarla yine toplandık ve server kurduk batıhosttan dolayısıyla çoğu şey değişmiş bir şeyler araştırsakta bazı şeylerin cevabı gerçekten yok internette bazı...
  4. CasperMcCom

İstek Minecraft Sitesi için Ban Sorgu plugini

Arkadaşlar LeaderOs Lisansı kullanıyorum Sunucu sitem için ban sorgu plugini lazım site üzerinden ban sorgusu yapabilmeleri için.
  5. M

mc build yapılır

herkese selamlar; ismim mustafa 16 yaşındayım yıllardır minecraft buildleri yapıyorum ve hayla da yapıyorum mc build yapılır ücretlidir fiyatlar ucuzdur kesinlike discord uzerınden konusabılırız bu olayları buıld fotograflarımızı gormek ıcın dıscordan atarız ısteyenlere genellıkle buıldler 2-3...
  6. O

YAKINDA AÇILACAK PVP SERVERİME PROFESYONEL KADRO ALIM! [İÇERİ]

Arkadaslar Konuya Girmeden Önce Geniş Çaplı Bir PvP Sunucu açacağım 14+ yas üstü yetkili lazım her tür alım vardır Uzun Zamandır Bu işi Yapıyorum Ve Profesyonel Bir Kadro İstiyorum Oyuncularla Her Daim İletişim İçinde Olup Görevini Bilen Yetkililer Arıyorum Eğer O Kişi Sizseniz Aşşağıdan Başvuru...