minecraft 1.13 yenilikleri

1. Esigum

Minecraft Mercanlar

Minecraft Mercanlar Tekrardan hepinize selam dostlar. Biliyorsunuz son zamanlarda konu açıyorum, biraz bilgiye ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorum. Konumu hazırlarken öğrenmiş de oluyorum. Herneyse bugünkü konumda başlıktan da anlaşılacağı üzere mercanlardan bahsedeceğim. İyi okumalar...
  2. Pluginsel

Güncelleme Minecraft 1.13 Sürümü: Su Altı Güncellemesi!

Minecraft 1.13 Java Sürümü & Minecraft 1.13 Yenilikleri Yaz ortasında serin bir Minecraft güncellemesi ile birlikte sizleri selamlıyoruz! Bu sıcak yaz ayında serinlemeye mi ihtiyacınız var? Bize sorarsanız bu yeni gelen güncelleme sizleri serinletecek gibi görünüyor! Sebebi ise Minecraft'ın...
  3. Pluginsel

Ön Gösterim Minecraft 1.13 Ön Sürüm İndir, 1.13-pre7 & 1.13-pre8

Minecraft 1.13 pre7 & pre8 Minecraft 1.13 sürümünde renkli renkli balıklar ile oynamaya, derin okyanusları keşfetmeye ve okyanusa yeni yapılar yapmak için sabırsızlanıyorum! Ama bir sorun var, 1.13 halen çıkmadı, ne zaman çıkacak bu sürüm? Hemen bakmaya gidiyorum! Bu hafta geliştiriciler...
  4. bluera

Haber Minecraft 1.13, Ön İzlenim 6

Minecraft 1.13, Ön İzlenim 6 Merhaba Gamer ailesi ve Minecraft severler! Her gün 1.13 versiyonuna biraz daha yaklaşıyoruz. Bu konumuzda da ön izlenim 6'yı ele alacağız. Eklenenler F3 + I tuşuna basarak, baktığınız bloğun veya varlığın verisini kopyalayabilirsiniz. Entegre sunucuda bir...
  5. Pluginsel

Minecraft Yeni Komut Sistemi Rehberi

Minecraft Yeni Komut Sistemi Rehberi - Minecraft 1.13 Herkese merhaba arkadaşlar! Biliyorsunuz ki Minecraft 1.13 güncellemesi bayağı büyük bir güncelleme olmuştur. Bununla birlikte hem su altı yenilikleri hem de komut ve dosya değişiklikleri de yapılmıştır. Bizlerde bu yeni teknik şeyleri...