minecraft 1.14

1. A

Yardım NewItems pluginini bilen biri yardım edebilir mi ?

NewItems'a yeni eşyalar eklemek istiyorum ama sanki gerçek elinde tutuyormuş gibi mesela job böyle resim olduğu anlaşılmasın 3d gibi gözüksün istiyorum. Ayrıntılı bir şekilde anlatmak isteyenler Discord: AliAlma#8957
  2. ToprakM

Minecraft 1.14 Köyleri

Minecraft 1.14 Köyleri Herkese merhaba! Öncelikle temel tanımıyla köyler; köylüler, kediler, demir golemler ve bazen de zombi köylüler, dolaşan tüccarlar ve yeraltı dünyasında doğal olarak meydana gelen tüccar labirentlerinin ve köy evlerinin oluşturduğu bina gruplarıdır. Bu konumuzda 1.14...
  3. Cullen

Minecraft Yağma Nedir

Minecraft Yağma Nedir Oyuna 1.14 güncellemesinde çok büyük farklılıklar eklenmişti. Bu güncellemelerin çoğu da köylerle ilgiliydi. Yağmalar da köyleri hedef alan bir güncelleme. Yağmacıların tek amacı köylüleri öldürmektir. Ve birisi durdurmadığı sürece tüm köyü ele geçirebilirler. Köyleri...
  4. MrDarkWarriorV2

Minecraft Pandalar

Minecraft Pandalar Merhaba ForumGamer üyeleri. Bugün size Minecraft'ın 1.14 sürümünde gelen pandayı tanıtacağım. Soru başlıkları halinde ilerleyeceğiz. İyi forumlar. Ne İşe Yarar ? Açıkçası inek, koyun, tavşan ve kurt gibi hayvanların yanında pek bir işlevi yok. Onların etinden sütünden...
  5. ToprakM

Minecraft 1.14 Çan Ne İşe Yarar?

Minecraft Çan Nedir? Çan, 1.14 (Java Edition), 1.9 (Bedrock Edition), 1.91 (Playstation Edition) ile oyuna eklenmiş zil sesi çıkaran animasyonlu bir bloktur. Çıkardığı sesi dinlemek için tıklayın. Çan, şu anda sadece Java Edition, Bedrock Edition ve Playstation Edition'da vardır. Adrian...
  6. Cullen

Minecraft 1.14 Köy Seedleri

Minecraft 1.14 Köy Seedleri Minecraft 1.14 sürümü ile oyuna yeni köyler, köylüler ve yeni düşmanlar eklendi. Biz de sizinle yeni köyleri kolayca bulabileceğiniz seedleri paylaşmak istedik. Seed: 32 Hemen doğma noktasında bulunuyor. 3 tane sandık var. Fakat sandıklar dünyayı her...
  7. Teasty

Minecraft 1.14 Snapshot 19W07A

Minecraft 1.14 19W07A 1.14 güncellemesinden sonra bir güncelleme daha, bu güncelleme 1.14 sürümünün 19W07A Snapshot'ı. Bence bu güncelleme güzele benziyor, bizzat ben sevdim. Sizde sevecek misiniz ?, ozaman bir soru soralım! Tilkileri sever misiniz?, ozaman bu güncelleme tam size göre! Bu...
  8. Pluginsel

Güncelleme Minecraft 1.14 Sürümü: Köy & Yağma Güncellemesi!

Minecraft 1.14 Java Sürümü & Minecraft 1.14 Yenilikleri Öncelikle herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz! Köyleri sever misiniz? Peki hayatınızda herhangi köylük bir yere gitme fırsatınız oldu mu? Eminim olmuştur ve siz de, macera dolu olduğu kadar sakinlik...
  9. Swuupie

Haber Minecraft 1.14 Snapshot, 19W04B

Minecraft 1.14 Snapshot, 19W04B MINECRAFT SNAPSHOT 19W04B: Selam! Minecraft 1.14 için güncellemeler devam ediyor, bu konuda, yakın zamanda çıkmış olan Snapshot 19W04B'yi inceleyeceğiz. Bu Snapshot'un konusu Köy ve Yağmalama olarak belirtilmiş. Biliyorsunuz artık 1.14'le birlikte köyler...
  10. Pluginsel

Minecraft 1.14 Yenilikleri - 18w44a'dan 18w49a'ya

Minecraft 1.14 Yenilikleri 18w44a'dan 18w49a'ya Daha önce sürekli Minecraft'ın köylüleri hakkında sohbet ederdik ama artık vahşi köylüler hakkında sohbet edeceğiz gibi görülüyor! Vahşi köylüler fırsat buldukları anda köylere baskın vermektedirler ve bu baskını bir tek sen önleyebilirsin gibi...
  11. AdexTR

Minecraft 1.14 İndir, Anlık Sürüm 18W43B

Minecraft 1.14 İndir Tüm topluluk üyelerine selamlar! Bugün her zamankinden biraz daha farklı bir gün; peki, niçin sizce? Zira bugünden itibaren, Minecraft'ta yeni gelen -o tatlı mı tatlı- pandalarla vakit geçirebileceksiniz! Anlayacağınız o ki, bugün Minecraft 1.14 Köy & Yağma Güncellemesi'nin...
  12. AdexTR

Minecraft 1.14 Yenilikleri

Minecraft 1.14 Yenilikleri & Minecon 2018'de Duyurulanlar Minecraft köylerinin havası biraz değişecek gibi görünüyor. Peki sizce köyler daha heyecanlı yerler haline gelebilir mi? Gelmesi için ne gibi güncellemeler yapılacak olabilir? Zamanı gelince tüm bu soruların cevabına Minecraft 1.14...
  13. Pluginsel

Minecraft 1.14 Güncellemesi: Köy & Yağma!

İşte 1.14 sürümünde gelecek olan yenilikler; BLOKLAR - 14 Adet Yeni Merdiven Türü - 14 Adet Yeni Döşemeler - 12 Adet Yeni Duvarlar - Yeni Tabela Türleri - Kürsü bloğu - Kamp Ateşi - Scaffolding (İnşaat için yeni bir blok!) CANLILAR - Pandalar - Tilkiler - 8+ Yeni Kedi (Vahşi Kediler & Kediler...
  14. AdexTR

Anket Minecraft 1.14 Tahminleri

Minecraft 1.14 Tahminleri Minecraft Türkiye'nin muzip bakışlı üyelerine selamlar! Bildiğiniz üzere, uzun süredir Minecraft'ın su altı güncellemeleri için snapshot sürümleri yayınlanmakta. Kısa bir süre önce oyun geliştiricilerinden Minecraft 1.13 Ön Sürümü'nün yayınlandığı haberini aldık...
  15. Pluginsel

Minecraft 1.14, 1.15 & 1.16: PvP Değişiklikleri & Grafik Ayarları!

Minecraft 1.14, 1.15 & 1.16: Savaş Sistemi Değişiklikleri & Yeni Grafik Ayarları! "Hey, Zombi avcısı, sana sesleniyorum! Oradan mısın? Değilsen bile 1.13 sürümünün artık yavaş yavaş yaklaştığını biliyorsundur, bu yüzden izninle sormak istiyorum; bir sonraki güncellemenin ne olacağını ve...