minecraft 1.15

1. ragbeen

[ anobisland.minecraftoyna.com ] | 7/24 AÇIKTIR | 1.16.1 SURVİVAL | Hergün Aktif Yetkililer | Gelişmiş Komutlar | LoginSecurity | RandomTeleport |

NE DURUYOSUN ANOBISLAND SENI ÇAĞIRIYOR!!! SÜRÜM: 1.16.x SUNUCUYA GIRMEK İÇİN İLK OLARAK DISCORDUMUZDA KAYIT OLMANIZ GEREKLIDIR! LOGOYA TIKLAMANIZ YETERLİ TASARIMCI : ragbeen#4339 Herkesin Severek Oynadığı Ve Stresin Az Olduğu Bir Aile Ortamımız Vardır. Size Elimizden Geldiğince Survivalı...
  2. Berke91

İstek Stek sayısı artırma

Minecraftda 1.15.2 için 64 olan stek sayısını nasıl artırırım. Bir Komudu varmı. Yada plugin
  3. QuantumNW

PLAY.PERSEUS.FUN |OP SKYBLOCK | 1.8/1.15 |Herkese VIP Hediyesi! | Özgün Meslek Sistemi | Afk Bot | Jackpot | İhale | EP, AP, MP | YENİ AÇILDI |

play.perseus.fun perseus.denince. biz
  4. Pluginsel

Güncelleme Minecraft 1.15 Sürümü: Vızıltılı Arılar Güncellemesi!

Minecraft 1.15 Java Sürümü & Minecraft 1.15 Yenilikleri Yeni yıla yepyeni ve sevimli bir arkadaşımız ile giriş yapıyoruz; vızıltılı, vızıltılı ve yine vızıltılı Arılar! Yanlış duymadınız! Bugün Minecraft'a arılar geldi! Peki sizce bu arılar ne yapıyor olabilirler? Tabii ki'de bal! Arılar...
  5. A

Yardım NewItems pluginini bilen biri yardım edebilir mi ?

NewItems'a yeni eşyalar eklemek istiyorum ama sanki gerçek elinde tutuyormuş gibi mesela job böyle resim olduğu anlaşılmasın 3d gibi gözüksün istiyorum. Ayrıntılı bir şekilde anlatmak isteyenler Discord: AliAlma#8957
  6. Pluginsel

Minecraft 1.15 Hakkında Bilgiler

Minecraft 1.15 Hakkında Bilgiler Siz güncellemeleri takip eden oyuncular, bildiğiniz üzere geçen hafta Minecraft'ın bir sonraki büyük güncellemesi Cehennem'e yönelik olacağı duyurulmuştu ve bizde bunun hakkında bir konu açıp sizleri bilgilendirmiştik. Ancak ortada bir sorun var; Minecon'da...
  7. Emristy

1.16'DAN HABERLER !! Nether Güncellemesi! Piglin Hayvanları,Netherwart Ormanı ve Ruh Kumu Vadisi

Yakın bir zamanda gelmesi beklenen Minecraft 1.15 sürümü özellikleri 3 gün önce "Minecraft" Youtube hesabından kesitler paylaştı! Ve güncellenecek biomu Twitter üzerinden oylayabiliyorsunuz hangisi seçilirse o gelecek 1.15'de fakat benim düşüncem hepsinin gelecek olması. İlk oylama böyle...
  8. ruddeTR

Haber MINECON 2019'da Minecraft 1.16 Nether Güncellemesi ve Minecraft 1.15'ten Haberler Yayınlandı!

Minecraft 1.15'ten Güncellemeler Merhabalar! Mojang, bize birkaç ay önce gösterdikleri ön gösterimle arıları ekleyeceklerini halihazırda duyurmuşlardı. Birçok insan mağara güncellemesi gibi birtakım özellikler beklerken Mojang bu sürümde performans iyileştirmelerine odaklanacağını belirtti...
  9. Pluginsel

Minecraft 1.15 Unofficial Update Logo

Minecraft 1.15 Unofficial Update Logo Mojang, Minecraft 1.15 sürümünün Arılar&Hatalar temalı olduğunu açıklamıştı, bende xisumavoid'in videosundan bunu buldum ve nedense paylaşasım geldi :D
  10. ToprakM

Minecraft 1.15 - Snapshot 19w35a

Minecraft 1.15 - Snapshot 19w35a Geçen hafta arılar eklendi ve birçoğumuz güncellemenin ne temasının ne ile ilgili olduğunu sorduk. Adrian Östergård'ın açıklamasına göre arılar bu güncellemenin sadece "yarısı", diğer yarısı ise böcekler! Geliştiriciler, bu güncellemeyi biraz yavaş yayınlamak ve...
  11. Pluginsel

Minecraft 1.14, 1.15 & 1.16: PvP Değişiklikleri & Grafik Ayarları!

Minecraft 1.14, 1.15 & 1.16: Savaş Sistemi Değişiklikleri & Yeni Grafik Ayarları! "Hey, Zombi avcısı, sana sesleniyorum! Oradan mısın? Değilsen bile 1.13 sürümünün artık yavaş yavaş yaklaştığını biliyorsundur, bu yüzden izninle sormak istiyorum; bir sonraki güncellemenin ne olacağını ve...