minecraft 1.16

1. G

İstek Minecraft Eşyalara İstediğimiz Enchantı Basmak 1.16.5

Ben bunu araştırdım ama bir sonuç bulamadım bir eklenti yada plugin ile yapılıyor galiba 1.12.2 de çalışıyor ama 1.16+ çalışmıyor yardımlarınızı bekliyorum.
  2. furkanince99

||* > play.ragercraft.com < || EMEK SKYBLOCK V2. || -> 29.03.2021 * || [1.8.X - 1.16.X ] ||

:cekic:Sunucu Hakkında:cekic: Sunucumuz özel ekip arkadaşlarımızla büyük emek sonucunda ortaya çıkmıştır. Sizlerde bizlerle birlikte bu serüvende yer almak istiyorsanız, sunucumuza gelmeniz yeterlidir :) Sunucumuzda diğer sunuculara ek olarak yeni hikayeli görev sistemi vardır. Sunucumuz emek...
  3. Pluginsel

Güncelleme Minecraft 1.16 Çıktı Hemen İndirin! 1.16 Sürümündeki Yenilikler, Cehennem Güncellemesi Detayları & Dahası!

Minecraft 1.16 Sürümü & Minecraft 1.16 Yenilikleri Nether güncellemesini bekleyen tüm oyuncular, sizlere Mojang'ın selamını getirdik! Altın lazım! Bol bol altın! Biraz daha altın lazım! Daha fazla Altın! Daha daha! Bu yetmez. Hadi altın toplamak için nether'a gidelim. Altın madeninden söz...
  4. K

Yardım Minecraft sunucusunda Fabric, Forge ve pluginleri birlikte kullanma (1.15.2)

Arkadaşlar bizim bir projemiz var ve bunun için güncelliğini koruyan ve başlıktaki özelliklere sahip bir cliente ihtiyacımız var. Ayrıca bu clientin güncelliğini koruması gerekiyor çünkü 1.16 çıkınca 1.16ya geçeceğiz.
  5. bayoreo

Minecraft 1.16 Yeni Biyomlar

Minecraft 1.16 Yeni Biyomlar Merhaba değerli Forum Gamer takipçileri ve ziyaretçileri. Bu konumda sizlere Minecraft 1.16 ile gelen tüm yeni biyomları tanıtacağım. Ancak unutmayın ki bu konu sadece snapshot 20w15a'daki ve ondan önceki biyomları kapsıyor. Dilerseniz başlayalım. Bildiğimiz üzere...
  6. ankaly

Minecraft 1.16 Hoglinler

Minecraft 1.16 Hoglinler Herkese selamlar! Bugün, Minecraft'ta yakın zamanda eklenen Hoglinler hakkında konuşacağız! Yeni gelen güncellemeler ile sadeliğinden kurtulan Nether, yepyeni zenginlikleriyle kendini donatırken sadece eşya, yapı anlamında değil, yaşam formu olarakta kendini donatmış...
  7. ankaly

Minecraft 1.16 İndir, Snapshot 20W06A

Minecraft 1.16 İndir, Snapshot 20W06A Herkese selam! Heyecanlı dolu bir içerik ile karşınızdayız! Bugün, geçtiğimiz aylardaki 1.16 için ilk çıkan Snapshot olan 20W06A'da yeni gelen şeyleri keşfedeceğiz! Minecraft 1.16 İndir 1.16 sürümünü yüklemek için Minecraft Launcher'ı açın ve "Yüklemeler"...
  8. ChiaX

Ön Gösterim Minecraft 1.16 (Nether Update) Ön Gösterim

Minecraft 1.16 (Nether Update) Ön Gösterim Merhabalar sevgili forum üyeleri. Bugün sizler ile son zamanlarda kulaktan kulağa büyük bir coşku ile yayılan bu konudan bahsedeceğim: Minecraft 1.16! Çok fazla tahmin çıktı, beklenen çok şey var idi. Ancak Minecraft bu güncelleme ile kendini aştı. Çok...
  9. A

Yardım NewItems pluginini bilen biri yardım edebilir mi ?

NewItems'a yeni eşyalar eklemek istiyorum ama sanki gerçek elinde tutuyormuş gibi mesela job böyle resim olduğu anlaşılmasın 3d gibi gözüksün istiyorum. Ayrıntılı bir şekilde anlatmak isteyenler Discord: AliAlma#8957
  10. Pluginsel

Minecraft'a Susama Barı Neden Eklenmiyor Olabilir?

Cevap: Nether Update geliyor ve bununla beraber cehenneme yaşam ekleyecekler ama oraya su koyamayız. Belki de sebep budur ehehe
  11. Pluginsel

Güncelleme Minecraft 1.16: Nether Güncellemesi!

MINECON Live 2019 Günler ne kadarda hızlı, öyle değil mi? Aylardır, ama aylardır Minecraft'ın bir sonraki büyük güncellemesini öğrenebilmek için neredeyse hepimiz MINECON Live 2019'u bekliyorduk ve o günde geldi geçti. Tabii bununla beraber, Mojang'in çok yakında Minecraft'ta neyi güncellemek...