mod paketi 1.7.10

1. B

Yardım Minecraft Forge Açılmıyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum) Merhaba Arkadaşlar sorun başlıktaki gibi minecraft'ı forgenin eski sürümleriyle açabiliyorum ama yeni sürümlerde açamıyorum crash report hatası veriyor baya bir sitede java 7 kur deniliyordu ama java 7'yi kurduğumda ise java sürümü eski hatası aldım nasıl...
  2. AtaEgeAsilturk

Yardım OpenGL Error: 1283 (Stack overflow) hatası

1.7.10 modlu bir şekilde girince OpenGL Error: 1283 (Stack overflow) hatası alıyorum. Bunun çözümünü nedir?
  3. mokoko_quin

Modlu Minecraft (1.7.10)

Merhaba bir kaç gün içinde yeniden Minecraft başladım sonra mod yükledim çünkü yapılcak şeyler çok az dı sonra ben bunu paylaşıp öneriler yada böle bir mod paketi istiyenlere paylaşmak için Mod paketi çoğunlukla teknik modlarla ilgili MOD LİSTESİ BackBag BetterStorage BiblioCraft...
  4. T

1.7.10 modlu survival arayanlar

teknoloji ve büyü modlu paketim var yerine göre server alabilirim. iletişim için skype : bugramengi ekleyin ayrıntılar için konusuruz peki pakette şu modlar var applied energistics buildcraft(baya makineleri kapatıldı) enderIO EnderStorage EnderTech Extrautilities(OP olan coğu item kapatıldı)...
  5. T

Modlu 1.7.10 survival oynamak isteyenler skype gelin

Direwolf20 modpackinin küçük versiyonu diyebilceğimiz bi modpack yaptım. oynamak isteyenler skype eklesin: bugramengi. modpackde şunlar var applied energistics bloodmagic botania buildcraft denseores enderIO enderstorage endertech extrautilities forgemultipart funklocomotion...
  6. T

1.7.10 Serverım var oynamak isteyen??

Oynamak isteyenler skype aşağıda ekleyin. ModPack: http://1drv.ms/1VaWE8V Forge Sürümü:1.7.10-Forge10.13.4.1492-1.7.10 Java argument : -Xmx2G -Duser.language=en Applied Energistics BloodMagic Botania BuildCraft EnderIO EnderTech ExtraCells Extra Utilities Funky Locomotion Thermal Expansion...
  7. T

Modlu Minecraft Oynamak İsteyen İÇERİ

Selamlar teknik mod seviyorum diyen 17 yaşından büyük arkadaşlar skypedan ekleyebilirler. Nitradodan almış olduğum bir server var zaten elimde. Lag olmadan oynarız. Fps sıkıntısı da yok kendim optifine olmadan oynuyorum. Peki ne bu modlar dersek şöyle sıralayım aşağıya. ModPack...
  8. T

Selamlar teknik mod seviyorum diyen 17 yaşından büyük arkadaşlar skypedan ekleyebilirler. Nitradodan almış olduğum bir server var zaten elimde. Lag olmadan oynarız. Fps sıkıntısı da yok kendim optifine olmadan oynuyorum. Peki ne bu modlar dersek şöyle sıralayım aşağıya. ModPack...
  9. T

10. T

1.7.10 Teknik Modlu Survival oynıcak 17 18 19 20 yaşında arkadaşlar iletişime geçelim.

Mod listesini aşağıda resimde verdim. Kendim yaptım bu modpacki çok fazla şey yok biliyorum sade öz bir şey yaptım. Zaten çoğu arkadaşımızın pcsi kaldırabilecek özellikte. Skype :bugramengi ekleyin konuşalım.
  11. AlfaTayfa

Mod paketi dağıtıyorum isteyen yorum yazabilir

merhaba arkadaşlar isteyenlere mod paketi dağıtıyorum mod paketinin özelliği benim gibi pcniz *** gibiyse ve mod paketleri oynıyamıyorsanız doğru yere geldiniz yüksek fps istemeyen bir mod paketi dağıtıyorum yüksek fps istemeyen modlar var sıkılırmısınız bilmem ama pcniz kötüyse bence bunu...
  12. furquan

ModPack yapıcak var mı?(1.7.10)

Merhaba arkadaşlar,öncelikle bu işlerden anlayan arkadaşlardan bir ricam olucak.Benim için bir modpaketi yapar mısınız?.Teknik ve büyü modarı olsun.Ayrica tabii ki 1-2 macera modu eklerseniz.Sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..