#skyblcok

1. hearss

GuardMC | Developer - Geliştirici Alımı | Skyblock

Değerli ForumGamer üyeleri; GuardMC adı altına olan Skyblock sunucumuz için skript ve pluıgin konularında uzmanlaşmış ekip arkadaşı aramaktayız. Saygılı ve bize yakışır üslup ile hareket edebilecek arkadaşlarımız bana aşağıda ki discord hesabından ulaşabilir. Discord: hearss
  2. G

Ortak ve ekip arıyorum

Merhaba Benim adım furkan 18 yaşındayım ve minecraft için yeni bir hub sunucu planım var ve yanıma destek olması için bir ortak ve ekip arıyorum Aradığım ekip -Ortak -Admin -Moderatör -Mimar -AAC / Denetmen -Rehber -Web Tasarım ekibi Discord ismim : FurkanVural#3131 Yetkili Alım Formu ...
  3. LaudresOrg

kapandi

asd
  4. Morthak

AsteniaMC Yetkili Ekibini ve Oyuncularını Arıyor...

AsteniaMC Yetkili Alımı 1x Admin 2x Moderatör 1x Pluginer 2x Mimar Sınırsız Youtuber 15x Rehber Sınırsız Reklamcı
  5. X

ssasdsad

play.efsanenetwork.cf 1.8 Sürümünde Harika Skyblock Sunucusu TÜRKİYENİN SUNUCUSU
  6. omjan114

Yepyeni Skyblock Serverimize Hepinizi Bekliyoruz.

En Çok Online Olanlara Yetkiler Verilecektir. İP: play.gousemc.net Discord: https://**********/FXCfU2Ct Site: www.gousemc.net
  7. DarkSngelsss

|Play.LuexNetWork.Com| SkyBlok | Rulet | Bitcoin | günün 4 saati evet | Beleş vip 3 gün | Alım Var |

Event Saatleri 12.00 15.00 20.00 21.00 İp : Play.LueNetWork.Com Sürüm : 1.8-1.14 Site : YAKINDA Ram...
  8. LegendNews

SkyGen.minecraftoyna.com | YENİ NESİL SKYBLOCK | EDİT| ADAKİT | SEZON | TİCARET | Gelişmiş Sistemler | Kalitenin Adresi!

-GÖRSELLER- SPAWN -ADA- -EDİT- -ARENA- *
  9. oBurakBey

HeraNetwork.Batihost.Net l İlk 3 Kişiye Süpriz Ödüller l -/ /vote /günlüködül /kasalar /kit ve fazlası l Sizi Bekliyoruz l

IP : HeraNetwork.Batihost.Net Site : Yakında.. Birazda Sunucumuzdan Bahsedelim : SUNUCUMUZUN ÖZELLİKLERİ Sunucumuzda /kit /vote /günlüködül gibi birçok sistem vardır 20:00 Event Yapılmaktadır SUNUCU KURALLARI Küfür Argo vb şeyler mute sebebidir Dolandırıcılık yapılmasını tavsiye etmeyiz...
  10. zFluzz_

[ play.punchnw.pw ] - [1.8-1.16] - 0 LAG GARANTİSİ - HER GUN EVENT -

play.punchnw.com