[ play.punchnw.pw ] - [1.8-1.16] - 0 LAG GARANTİSİ - HER GUN EVENT -

zFluzz_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.punchnw.pw
Oyun Sürümü
1.8x
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
Faction
161534

161536

161537

161538

161539

161540

161542

play.punchnw.com

Ekli dosyalar

• Hakıımızda.png
    Hakıımızda.png
    330.1 KB · Görüntüleme: 78
  • Yosun.png
    Yosun.png
    138.7 KB · Görüntüleme: 64

zFluzz_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya gelmeyi unutmayın

Son düzenleme:

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Konu tasarımı sade ve hoş olmuş, sistemler biraz klasik geldi ama kesinlikle geliştirilebilir. Bir de sistemleri anlatırken sürekli "bu sistemde" ibaresi kullanılmış, biraz kötü olmuş düzeltilirse daha hoş ve net olur. Başarılar dilerim efendim..

zFluzz_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı sade ve hoş olmuş, sistemler biraz klasik geldi ama kesinlikle geliştirilebilir. Bir de sistemleri anlatırken sürekli "bu sistemde" ibaresi kullanılmış, biraz kötü olmuş düzeltilirse daha hoş ve net olur. Başarılar dilerim efendim..
Sagol dostum. birazcık acemiyim forumda ilerde duzeltiriz (:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımı çok güzel geldi fakat bazı bölümler hariç. Çoğu bölümde bulunan bir font çok hoşuma gitti ismi nedir söylerseniz çok memnun olurum. Bir de sistemler kısmında font güzel durmamış başka bir şey kullanılabilirdi.

zFluzz_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı çok güzel geldi fakat bazı bölümler hariç. Çoğu bölümde bulunan bir font çok hoşuma gitti ismi nedir söylerseniz çok memnun olurum. Bir de sistemler kısmında font güzel durmamış başka bir şey kullanılabilirdi.
Dostum fontun eror vermesi oldu sistemlerde ama yukarıda kullandıgım font TTNorms-Medium

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Dostum fontun eror vermesi oldu sistemlerde ama yukarıda kullandıgım font TTNorms-Medium
Çok teşekkürler bende bizzat tasarımcıyım o yüzden yorumladım. dediğim gibi kaliteli bir konu tasarımı olmuş ben bayıldım şahsen. Bir ara sunucuya da uğrayacağım.