@survival

1. AltinOyuncuu

WWW.ALTINOYUNCU.COM Serüvenin Tek Adresi 1.8.x Kapanmayacak Tek Server Survival Yeni Eklentiler

SUNUCU BİLGİLERİ Sunucu Açılış Tarihi > 21/08/2023 SAAT:12:00 Sunucu IP > play.altinoyuncu.com Sunucu Slotu > SINIRSIZ! Sunucu Sürümü > 1.8.x Server Sitesi > AltınOyuncu Sunucu Bellek > 16GB RAM! SUNUCU ÖZELLİKLERİ * Özel Eşya Sistemi * Kaptan Sistemi * Günlük Ödül Sistemi * Meslek Sistemi *...
  2. Bxkay

SennaNetwork > [1.8x / 1.19x] < Skyblock & Survival & BoxPvP > play.sennanetwork.com

SUNUCU IP ADRESİ play.sennanetwork.com SİTE ADRESİ SennaNetwork Site
  3. Bxkay

oyna.coldnetwork.net | GELİŞMİŞ SURVIVAL | 1.17.1 - 1.19.2 | BÜYÜ SİSTEMİ > KANLI AY > LONCA > Meslek

Ayrıca sunucumuzun içinde bulunan özelliklerle bunlarla bitmiyor. Her sistemini en ince detayına kadar özenle hazırladığımız sunucumuza gelerek bizlere destek olabilirsin. Tüm forum üyelerimizi muhteşem sunucumuza davet ediyoruz! OYNA.COLDNETWORK.NET WWW.TRCOLDNETWORK.NET
  4. I

Bir Minecraft Sunucusu Kuruyorum Beraber Kuralım mı?

Beraber Sunucu kurup beraber oynayabileceğim arkadaş arıyorum eğerki sunucuma gelmek isteyen içinde IP ADRESİNİ bIRAKAYIM IP: KizCraft0.aternos.me 1.19.1 sürümdür hergün sunucuyu geliştirmeye devam ediyorum bu arada ben Gizem.
  5. K

Merhaba minecraft youtube ekibi kuruyoruz 600 aboneli bence hemen gelin 20 kişi

Merhaba oyuncu ekibimize gelmek istermisin - tabikide ozaman şartlar için discord dm den yaz tamammı? - tamamdır isminiz nedir dc = ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360 - eğer sana ulaşamazsam kime yazayim sorumlu kişinin dc = Lynes_MD |22#1133 - tamamdır teşekküler sizde böyle ekibe gelebilrisiniz efendim...
  6. ethorad

LiderNW Survival EmekSkyblock Oynamak İstiyen İceri

Arkadaşlar emek SkyBlock survival Oynamak İstiyen İceri lidernetwork.keyubu.com
  7. R

Eternal&Souls / 1.16.5 / Hard Survival / Arkadaş arıyorum

ip: play.eternalsouls.ank.web.tr. / sürüm 1.16.5 Eternal&Souls Bütün oyunculara selamlar. Hard Survival 1.16.5 Sürümünde ki sunucumuz açılmıştır. Server ekonomisi zordur. Survival serverlerin genelinde para pek değerli değildir fakat bu sunucuda hakkettiği niteliğe sahip olacaktır. Doğru...
  8. Xariess

Sunucu IP: Çok Yakında.... Sürüm: 1.15.2 [Türkiyenin Yeni Gelişmekte Olan En Güzel Sunucularından Birisi Freak`s Craft !] Hepinize İyi Oyunlar Dileriz

Freaks`s Empire -------------------------------------------- Türkiyenin En Yeni Ve Kaliteli Survival Sunucularından Birisi ! -------------------------------------------- Sunucu IP Si: Çok Yakında... Sürüm: Kesin Değil Tür: Survival SUNUCUMUZ AÇIKTIR ANCAK BAKIMDADIR YAKIN BİR SÜREDE...
  9. AKBABA0618

[Play.FrigyaNetwork.Xyz OP Skyblock Açılış 7 Haziran 14.30 | Günlük Event | Kredi ve Coin | Günlük Event | Gelişmiş Otosat | Daha Fazlası... |

PLAY.FRİGYANETWORK.XYZ KALİTELİ 1.8.X 1.12.X OP SKYBLOCK SUNUCUSU HAYDİ NE DURUYORSUN? BİZE KATILSANA DİSCORD SUNUMUCUZA GELEREK GELİŞMELERİ ÖĞRENEBİLİRSİN TANITIM; SUNUCUYU HEP...
  10. R

BuzMC - Survival - 1.8 - Sanal Fırın - Gelişmiş Sistemler - Report Sistemi - Açılışa Özel +15 Online Çekiliş - Yeni Açıldı Koş!!!!

BuzMC Survival Sunucusu Eğer siz de sık sık kapanan sunuculardan sıkıldıysanız, orta zorlukta güçlendiğiniz sunucumuza bekleriz! Play.buzsurvival.com # Köylü Takas Sistemi # # Rütbe Sistemi # # Meslekler # # Görevler # Çok Yakında # Kasalar # # Takımlar # # Orta Zorlukta # # Özel Fırın Sistemi...
  11. Athame

Açıldı: 16.05.2020 Saat 14:00 / 1.15.2 Emek Survival karmaoyuncutoplulugu.keyubu.com

Düşen meteorlardan ve anlaşmalı olduğumuz yayıncıları izleyerek düşürdüğünüz ve elde ettiğiniz eşyalar ile ticaretler yapabilirsiniz Spawn da belirli bir bölgede bu şekilde pazar açabilirsiniz Bazı moblardan ve bazı madenlerden koruma kağıdı ve kutsama kağıdı düşürebilirsiniz...