oyna.coldnetwork.net | GELİŞMİŞ SURVIVAL | 1.17.1 - 1.19.2 | BÜYÜ SİSTEMİ > KANLI AY > LONCA > Meslek

Bxkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
oyna.coldnetwork.net
Oyun Sürümü
1.17.1 - 1.19.2
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Survival, Faction

Ayrıca sunucumuzun içinde bulunan özelliklerle bunlarla bitmiyor. Her sistemini en ince detayına kadar özenle hazırladığımız sunucumuza gelerek bizlere destek olabilirsin. Tüm forum üyelerimizi muhteşem sunucumuza davet ediyoruz!

OYNA.COLDNETWORK.NET
WWW.TRCOLDNETWORK.NET

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu ne zaman açılcak hiçbir yerde doğru dürüst bir bilgi yok 19.00 da hangisi - Survivaldan bahsediyorum faction demiyorum

Bxkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ne zaman açılcak hiçbir yerde doğru dürüst bir bilgi yok 19.00 da hangisi - Survivaldan bahsediyorum faction demiyorum
Sunucuda bazı aksaklıklar oluştu. 13.02.2023 (YARIN) aktif edilecektir.

cemtaskinw

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu websitesini merak edip arama kısmına "oyna." siz yazdım ancak başka yabancı bir sunucu çıktı karşıma. O sunucunun logosunu ortak mı kullanıyorsunuz? Merak ettim açıkcası.

Bxkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu websitesini merak edip arama kısmına "oyna." siz yazdım ancak başka yabancı bir sunucu çıktı karşıma. O sunucunun logosunu ortak mı kullanıyorsunuz? Merak ettim açıkcası.
Merhabalar, sunucumuz aynı zamanda avrupayada hizmet vermektedir. İki sunucuda aynı fakat farklı bölgelere ait diyebiliriz.

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
saat kaçta açılcak acaba bir saat var mı ?

Bxkay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival sunucumuz aktif edilmiştir!

coldfirefusion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
survival aktif edildi diyorsunuz sunucuya giriyoruz bakımda yazıyor hangisi doğru onu deyin bari