xbox

1. S

Yardım Xbox Hesabımın Riot Hesap Bağlantısını Kesemiyorum

Ben Xbox Hesabımı Riot Games hesabıma bağladım ve şu an bağlantıyı kesmek istiyorum fakat Riot Games Hesabıma kayıtlı olduğum e postaya erişimim olmadığından hesap yönetimine girip Xbox Bağlantısını kaldıramıyorum.
  2. Vearthx

Yardım Minecraft "Xbox live'da oturumunuzu açamadım" hatası

Xbox live güncellemiş olmama rağmen bu hatayı alıp duruyorum. Bilen birisi yardımcı olabilir mi.
  3. BYTH

Overwatch 2 - Çapraz İlerleme

Çapraz İlerleme Overwatch 2'ye Geliyor: Hesap Birleştirme SSS Overwatch 2'nin çıkışı ile birlikte uzun süredir beklenen cross-progression özelliği oyuna eklenecek. Çapraz ilerleme ile oyuncular tek Battle.net hesabına bağlı farklı Overwatch hesaplarını birleştirip Overwatch 2'ye...
  4. RealByNexx

Yardım Xbox Ultimatede 3 Aylık DC Nitro bittimi?

xbox ultimatem var fakat avantajlar kısmım boş 3 aylık discord nitro kampanyası bittimi?
  5. SlayerR

Xbox Türkiye EA Play PC İçin Xbox Game Pass'te !

Hepinize merhaba arkadaşlar, 18 Mart tarihiyle uzun zamandır beklediğimiz EA Play Game Pass versiyonuyla yayınlandı. Gelin Game Pass'ı yakından tanıyalım. Xbox Game Pass Nedir? 2020 yılının son çeyreğinde konsollara gelen Game Pass sonunda PC kullanıcıları için de yayınlandı. Normal...
  6. yigit36

Xbox Series X ve Series S Fiyatlarında İndirim

Selamlar. Bugün, oyuncuları bir nebze sevindiren bir gelişme yaşandı. Yılbaşında %20'ye düşürülen gümrük vergisi sonunda kendini göstermeye başladı. Gamepass sistemiyle yüzlerce oyunu ucuz bir ücretle oynamamızı sağlayan XBOX Series X ve S'in fiyatı bugün itibarıyla yaklaşık 1000 TL indirildi...
  7. GoldTurkNW

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Düştü

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Düştü Merhabalar, bildiğiniz üzere her şeyin fiyatı uçuyor konsollarda bundan nasibini almıştı fakat Xbox Series X fiyatı düşürüldü bugün bunun hakkında sizlerle konuşacağız. Bildiğiniz üzere ülkemizde hayat gitgide pahalanıyor konsollarda bundan nasibini almış...
  8. DarkSad

Xbox Series X'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

Xbox Series X'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi! Merhaba değerli forum okurları, bu konumuzda Xbox'ın yeni çıkaracağı Series X adlı konsolun çıkış tarihi, fiyatı ve birkaç bilgi hakkında konuşacağız. Hadi konumuzun detaylarına geçelim. Xbox şirketi, piyasayı domine eden ve rakiplerine fırsat tanımayan...
  9. zafer356

Xbox Series X'e Çıkan Türk Oyunu: ExoMecha Nedir?

Xbox Series X'e Çıkan Türk Oyunu: ExoMecha Nedir? Merhaba Gamer Ailesi, bugün Xbox tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan ExoMecha adlı Türk yapımı oyundan bahsedeceğim. Yeni nesil oyun konsolu olan Xbox Series X için çıkacak oyunlar arasında Türk yapımı bir oyun dikkatlerden kaçmadı...
  10. S

Sizce fortnite bu şekilde güzel mi ?

FORTNITE FUNNY FAILS #fortnite #fortnitefails #onlinefortnite
  11. BraveHero

Battlefield 4 - Minick İnceleme [PC/PS4/PS3/XBOX]

Battlefield 4 - Minick İnceleme (Sadece Multiplayer Hakkında) Oyunun senaryosunu, kapsamlı bir inceleme yapacak kadar oynayamadım maalesef. O yüzden genel olarak anlatacağım oyunu. Bu arada Battlefield 1'i incelemek yerine niye bu kadar eski bir oyunu inceledin derseniz, Konuyu ben seçsem...
  12. ddarkk

En İyi 5 Xbox Oyunu!

Bu haberimizde sizler için En İyi 5 Xbox Oyununu derledik. 1. Ori and the Blind Forest: Definitive Edition Orient, yeni yeteneklerin kilidini açtıktan sonra muazzam bir dünyanın kademeli olarak açıldığı "Macroidvania" aksiyon-macera tasarımı okulunun birinci sınıf mezunudur; "videogame...
  13. Rainman

Hikaye Modu Kıyafet Paketleri, Versiyon Güncellemeleri Aktif

06.04.2016 tarihinde XBOX (360, One) Minecraft için büyük gündü! Hazırlanmış olan büyük güncelleme sonunda yayımlandı. Ayrıca yeni kıyafet paketi de aktif edildi. XBOX 360 için "TU34", XBOX One için ise "CU22" güncellemesi getirildi. TU34 (XBOX 360) Değişiklikleri Hikaye modu kıyafet paketi...
  14. Emohanye

Minecraft PC Başarılar Rehberi

Oyunda bazı şeyleri yaparak başarılar kazanabilirsiniz.Bende bu başarıları ve bu başarıları nasıl elde edebileceğinizi yazdım.PC Versiyon başarılarını yazdım.XBOX,Win 10 ve PS başarılarını da yazacağım. Envanter Alma:Envanter açma tuşuna basarak (Genelde E) bu başarıyı elde edebilirsiniz...
  15. Whoproshenob

Xbox one vs PS4

Merhaba arkadaşlar. ortalama 8-9 aya kadar 1500-1600 TL kadar param olacak. Bende o paraya PC toplamak yerine konsol almak istiyorum(Lütfen, konsollarda orijinal oyun almalısın crackliler çalışmıyor, PC toplamak daha yararlı gibi mesajlar atmayın. Bu tür mesajları okumayacağım için yazmakla...
  16. MinecraftModları

Minecraft Xbox Skin'leri

Asıl Konu; http://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding/skins/1218701-minecraft-xbox-360-skins-for-pc Minecraft Xbox sürümünde bulunan bazı skin paketlerinin pelerin dosyaları ile birlikte bir dosyaya aktarılmış hali. İndirme linki asıl konuda. Tam tamına 24 Tane Skin Paketi! 2nd...
  17. W

xbox360 alıcam xk3y Alayım mı?

Ben yakın zamanda xbox360 almayı düşünüyorum Aldıktan sonra da para suyunu çekeceği için orjinal oyunlara pek para kalmıyor Ama jtag falan da yaptırmak istemiyorum çünkü online oynamak istediğim 2 3 oyun var xk3y i araştırdım az çok aynı anda hem ban yemeden xbox live a bağlanabiliyoruz hem...