Xbox one vs PS4

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. ortalama 8-9 aya kadar 1500-1600 TL kadar param olacak. Bende o paraya PC toplamak yerine konsol almak istiyorum(Lütfen, konsollarda orijinal oyun almalısın crackliler çalışmıyor, PC toplamak daha yararlı gibi mesajlar atmayın. Bu tür mesajları okumayacağım için yazmakla elinizi yormayın). Biliyorum PS4 Xbox one' ı çözünürlük, fps, exc oyunlar, online oyuncu sayısı, donanım ve önemli olmasa da görünüm bakımından ezip geçiyor. PS4 neredeyse her oyunu 1080p açarken Xbox 900p veya 720p açıyor(fps de önemli tabi). Bunlar sayesinde ps4 almaya karar verdim ama, Xbox one' da bulunan esram ve güncelleme ile gelecek dx12 sayesinde performans artacak(ne kadar bilmiyorum ama en az %10). Yine de ps4 ü geçemeyeceğini düşünsem de gta 5 gibi oyunlarda online oynamak(Eğer online oyun oynamak için ps plus gerekmiyorsa devamını okumanıza gerek yok), bazı oyunları bedava indirmek ve oyunlarda %75 e VARAN indirimlerden yararlanmak için Xbox gold veya ps plus üyelik alıcam. Fakat Xbox 1 yıllık 100 TL iken ps plus 150 TL. Sizce Xbox one' a şans vermeli miyim yoksa yılda 50 TL fazla verip ps4 mü kullanmalıyım

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
PS4 200 tl kadar ucuzmuydu yhaa :/
Bizim burada 300 lira.
Ama bence PS4 almalısın. xbox 360 deseydin xbox 360 al derdim. Çünkü duyduğuma göre karakter senin haraketlerine göre haraket ediyormuş.

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Xbox ev yaktı alma online vs de paralı Xbox 360 da , ps4 dede öyle :(

R

Reloven

Ziyaretçi
Ps4 Kullanıcısı Olarak Ps4 Derim Ps+'a Verilen Para Boşa Gitmiyor Her Ay Verdigi Oyunlarla Ve Yaptıgı Özel İndirimlerle Paran Yine Kalmıs Oluyor.