Yardım Opengl hatası

silla34

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 gündür uğraşıyorum her yolu denedim ekran kartını güncelleştirme son düzey hepsi tamam java son sürüm :S

Dxdiang
---------
Card name: Intel(R) G41 Express Yonga Kümesi (Microsoft Corporation - WDDM 1.1)
Manufacturer: Intel Corporation
Chip type: Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
-----
Team'dan yapabilcek biri varsa lütfen ulaşsın bana [Pc : W7]

www.facebook.com/valve.34

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    225.1 KB · Görüntüleme: 1,623

DrizztTheDrow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bendede aynı hatayı veriyor ve çalıştıramıyorum sorun ekran kartı benimki ayvayı yedi seninkininde oyle oldugunu tahmin ediyorum 1 e 1 aynı hatayı veriyor cunku yeni bi ekran kartı almak sorunu cozebilir sanırım...

CrazyEvil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ekran kartın OpenGL desteklemiyor. Ekran kartını değiştir.

asdrecepasd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
1
abicim ekran kartıylan çok ilgisiyok benim pc de
128mp ekrankartı
512mp ramvardı ilk indirdim oyunu açmadı kendi sitesine support yolladım oyun u güncelliyoruz dediler bende bekedim
sonra minecraft ı açtım ana menüye gitmeden önce kullanıcı adını isterken force update die bir seçenek var ona tıkladım oyuna girdim hata gitti :laugh::laugh::laugh::laugh::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

işinize yarar umarım

couldest

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
528 rammi 128 ekran kartı ahaha sen o bilgisayarı çöpe at o bilgisayarda oyun oynanmaz sen git onun yerine ödev falan yaparsın git kraloyun oyna

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
128mp ekrankartı
512mp ramvardı ilk indirdim oyunu açmadı kendi sitesine support yolladım oyun u güncelliyoruz dediler bende bekedim
sonra minecraft ı açtım ana menüye gitmeden önce kullanıcı adını isterken force update die bir seçenek var ona tıkladım oyuna girdim hata gitti :laugh::laugh::laugh::laugh::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

işinize yarar umarım
arkadaş sen o pc ile minecraftmi oynuyosun :surprise:

saylon1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ekran kartının kontrol panelini bul indir ordan bütün ayarlari kis güncelle kesin olarak açilacaktir oyun kassa bile menüye gelebilirsin kese sistemi daha ayrintili yazsaydin faha yardimci olabilirdim

SurviveMe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bendede o hata var :( ekran kartı ATI Mobility Radeon HD 3650 Yardımcı olun lütfen :(

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
128mp ekrankartı

işinize yarar umarım
O Bilgisayar GTA 1'i Bile Kaldırmaz ama Senin Ekran Kartı OpenGL Destekliyor Olabilir[DOUBLEPOST=1386422073,1386421947][/DOUBLEPOST]Video Kartın Minecraftı ya da OpenGL Desteklemiyor Yeni Bir Video Kartı Al

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bende modpacklarda hata veriyor önceden vermezdi. OpenGL destekli zaten olmasa eskiden çalışmazdı. Ne saçma bir sorun.