Old tayfa ses ver !!!!

Sizce eski ortam hâlâ mevcut mu?

• Evet, ilk günkü gibiyiz, her şey yolunda.

Kullanılan: 1 11.1%
  • Hayır, maalesef.

Kullanılan: 7 77.8%
  • Ben yeniyim abe ehuehue.

Kullanılan: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
burdayım, :D eski ortam maalesef yok. mesajlarım silindi ayrıca :D

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En eski benim şu an sanırım , gerçi arada girip bakıyorum haksız uyarılar yüzünden bıraktım. Öyle zevkine girip çıkıyorum 2 konu açıp.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskiyi özel kılan foruma tutunan insanlar olmasıydı. Yine o zamanlarda da "Tutunamayanlar" (Bkz. Oğuz Atay) vardı ama gelip geçici olanlar server kısmında takılıyordu, konu dışındakiler forumu aktif kullanıyordu. İşte eskinin güzelliği buydu, aktif ve canlı bir ortam vardı. Şimdi gelen ya bir iki göz atıp gidiyor ya da ortam oluşturacak şekilde tutunamıyor. Okulun da büyük etkisi var tabi.

Belki bu yaz daha farklı ve güzel bir şey olur, kim bilir?

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskiyi özel kılan foruma tutunan insanlar olmasıydı. Yine o zamanlarda da "Tutunamayanlar" (Bkz. Oğuz Atay) vardı ama gelip geçici olanlar server kısmında takılıyordu, konu dışındakiler forumu aktif kullanıyordu. İşte eskinin güzelliği buydu, aktif ve canlı bir ortam vardı. Şimdi gelen ya bir iki göz atıp gidiyor ya da ortam oluşturacak şekilde tutunamıyor. Okulun da büyük etkisi var tabi.

Belki bu yaz daha farklı ve güzel bir şey olur, kim bilir?
Aynen eskilerden kim var yazıp çıkıyorum ben :) eski ortam kalmadı

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynen eskilerden kim var yazıp çıkıyorum ben :) eski ortam kalmadı
Aaa ki.ler varmış burada bu arada sin zamanlarda eskiler doluştuk aynı anda içimize mi doğmuş ne .d

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Buradayız fakat şöyle bir durum var ki 23 mesajın var.Yani forumda aktif süren ne kadar uzun olabilir ki ? Eski köklü üyelerdenmişsin gibi konuşmuşsun yoksa sende köşeden köşeden milletin konularını izleyenlerden misin :creeper:

AdrianDav

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zamanında bu foruma kayıt olunca ücretsiz hesabım olacak sanardım. Halbuki sadece forummuş. Ama olsun yinede iyi anılarımız geçti.