Old tayfa ses ver !!!!

Sizce eski ortam hâlâ mevcut mu?

• Evet, ilk günkü gibiyiz, her şey yolunda.

Kullanılan: 1 11.1%
  • Hayır, maalesef.

Kullanılan: 7 77.8%
  • Ben yeniyim abe ehuehue.

Kullanılan: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Ganqsteer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vay arkadaş nickimi google da aratırken bu forumu buldum neredeyse 5 yıl aradan sonra tekrar çevrimiçiyim, bana geri kafalı diyebilirsiniz ama gerçekten eski ortamdan eser kalmamış. :ci::ci: Ya da ben öyle sanıyorum, geçmiş zamanın güzel insanları burada mı?

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
senin kadar eski değilim ama forumun canlı zamanlarında vardım haklısın o ortam kalmadı ara sıra bildirim var mı diye giriyorum

AlbusDumbledore

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende old tanımda hep şifreleri unuta unuta hep yeni hesap nerdeyse her yıl :D bi girmiyom 2 ay unutuyom :D eski ortam kalmadı cidden :D
Forum gamer olunca bitti her şey.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben de old'tanım, sizin kadar eski olmasak da bir 3 yıl oldu.. Foruma oldukça uzun bir süre ara verdim malum ders okul kastım biraz bu sene döneyim dedim eski aktiflik gitmiş, eski arkadaşlar da görünüşe göre ayrılmış ama yeniler gelmiş, olsun, yelkenleri indirmek yok ^^

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sa[10krktr]
Edit : 1 Günle daha eskiyiz. Ancak üyeliğimden 3 ay önce falan geziniyordum forumda :) Eski ortam zaten her zaman daha iyidir, ama bi geçicez artık o yolları. Her şey geçmişte güzel ayaklar. Ama harbiden daha güzel yerlerdi bea :(

• Beğen
Reactions: DIO

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben 20 Ağustos 2016 tı da bu foruma başladım.Forumun gamera geçişinin hikayesini gördüm...Minecraftturk hacklenmiş ve ayakkabı satıyorlardı.Site yöneticileri bunu düzeltip Gamer temasına geçtiler.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
2012

Burdayız.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk zamanlardaki eğlenceli ortam beni bu foruma başlatan etkenlerden biriydi. gün geçtikçe o eğlenceli ekibin büyümesi, minecraftın boş bir hale gelmesi vs gibi nedenlerden dolayı forumdaki ortam kalitesi düştü. ben de çok isterdim hep eskide olduğu gibi eğlenelim burada ancak sanki şu an eskiye göre daha işin tadını çıkarmaya çalışan değil de işten kar çıkarmaya çalışan insanlarla dolup taştığından olmuyor. bizim amacımız da burada forumu olabildiğince düzgün tutmak ve eğlenmek zaten. ama ben de katılıp tarihimin hakkını vermeye çalışıyorum.

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herşeyde olduğu gibi buna da sınıra geldim. 1,5 sene civarı geçti ilk hesabımın ardından. O zamanlar forumda animeciler, furyler, Sonic.exe, birsürü zevkli konu vardı. 8-9 ay sonra hepsi gitti :o

Animeye başlamamı sağlayan herkese tşk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi