G | Sıradanlaşmış PvP Sunucularından Kurtulmanız İçin Geliyoruz! - Fikirleriniz Gerekiyor!

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence yeni silahlar ekle mesela aklımda olan bir silah:
1-Uçurucu: Silaha sağ tıkladığında seni uçuracak ve yere düştüğünde yanında ki arkadaşlara zarar verecek. gibi
Egzantirik, uçuk-kopuk işlere yer vermiycem maalesef. Tadında ve optimize edilmiş bir PvP bazlı sunucu olucak.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis şeklinde güneş ve lapis droplasın gökyüzünde 5 lapis aldınmı p 666 set versin(şaka bu kısım yapma sakın)

Mnatıklı olrak düşünürsek böyle combo sistemi yapabilirsin sağ sol sağ tık ile falan
O kombo olayı Remember Me'den de çok sevdiğim bir sistemdi. Remember Me'deki sistemi koyabilirsen bence cidden çok güzel olur. Bu sayede bir bakıma taktik kurma olayını da eklemiş oluyorsun aslında. (Tabi yapmasının zor olabileceğini tahmin ediyorum.)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu en azından bu dönem için tamamen iptal edilmiştir.
Gelecek dönem veya yaz açılabilir.
Sizleri umutlandırdığım için özür dilerim.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu en azından bu dönem için tamamen iptal edilmiştir.
Gelecek dönem veya yaz açılabilir.
Sizleri umutlandırdığım için özür dilerim.
Önceki yorumlarına baktımda, "kesin" kelimesini fazla kullanmışsın.
Son yorumuna bakıyorum "bilir" eki gelmiş kelimelerine. Yani pek kesin konuşmamak gerekir. Hayat bu, ne olacağı belli olmuyor.

Başarılar dilerim yine de, projeni yenide görmüş olsamda destekliyorum.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceki yorumlarına baktımda, "kesin" kelimesini fazla kullanmışsın.
Son yorumuna bakıyorum "bilir" eki gelmiş kelimelerine. Yani pek kesin konuşmamak gerekir. Hayat bu, ne olacağı belli olmuyor.

Başarılar dilerim yine de, projeni yenide görmüş olsamda destekliyorum.
O zamanlar için kesindi.
Son dönemde çok karışık işlerle uğraştığım için sunucu projesine ayıracak vaktim olmuyor.
Haritaları beklerken çiğerim çürüdü, güçten kesildim.
En önemliside çöküşte olan TR MC piyasası. Yani açarsam bile TR piyasasında olmayacağımdan eminim.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Aşk olsun Ali :( Bi' beni etiketlememişsin sitem ederim sana.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşk olsun Ali :( Bi' beni etiketlememişsin sitem ederim sana.
O zamanlar aktif değildin [emoji29]

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam dostlar.
Dün sunucunun açılmayacağını belirtmiştim. Bugün ise daha kötü bir şeyi siz ile paylaşıcam.
Dostlar, 2.5 yıldır Minecraft Türkiye sunucuları piyasasındayım, iyi-kötü günler geçirdim, Minecraft Türkiye'nin en iyi günlerini yaşama zevkine sahip oldum, çok kavgada bulundum, çok iyi dostlar edindim, çok başarıya sahip oldum.
Ama artık iş benim nesilimden geçiyor, yeni jenerasyona bırakıyorum çöplüğümü.
Bundan sonra hiçbir sunucu projesinin ön planında olmuycam, hiçbir sunucuda yetkili olarak bulunmuycam. GreenPVP projesini gönüllü ve yetenekli, en az benim kadar bilgili birine devredicem.
Sunucu işlerinden elimi-kolumu çekiyorum kısaca. Sizlere kendimi bu denli büyük hayallere sahip bir deliymiş gibi gösterdiğim için özür dilerim.
Pek iyi bir izlenim bırakmadım bazı kişilerin, ekiplerin beyninde. Bunun telafisini olgunluk günlerimde hepsinin gönlünü alarak gerçekleştiricem.
Bugüne kadar çalıştığım sunucularda yanımda olan her dostuma teşekkür ederim.
@GameKingTr59 @CowboyBebopTR @ErenOzsahin @iFroZen @SarpE @Mrtol @SaykoPatates @Kovalski @OnurOzbay @Hyroeth @Dreamsoldier ve niceleri...

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hayır, bir dakika. Yoksa artık demir almak günü mü geldi zamandan ? Meçhule giden bir gemi mi kalkıyor bu limandan ? Nedendir bu kararın sebebi ? Tam mutlu oldum derken yıktın bütün dünyamı umarım vardır bir nedeni.
O zamanlar aktif değildin [emoji29]

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam dostlar.
Dün sunucunun açılmayacağını belirtmiştim. Bugün ise daha kötü bir şeyi siz ile paylaşıcam.
Dostlar, 2.5 yıldır Minecraft Türkiye sunucuları piyasasındayım, iyi-kötü günler geçirdim, Minecraft Türkiye'nin en iyi günlerini yaşama zevkine sahip oldum, çok kavgada bulundum, çok iyi dostlar edindim, çok başarıya sahip oldum.
Ama artık iş benim nesilimden geçiyor, yeni jenerasyona bırakıyorum çöplüğümü.
Bundan sonra hiçbir sunucu projesinin ön planında olmuycam, hiçbir sunucuda yetkili olarak bulunmuycam. GreenPVP projesini gönüllü ve yetenekli, en az benim kadar bilgili birine devredicem.
Sunucu işlerinden elimi-kolumu çekiyorum kısaca. Sizlere kendimi bu denli büyük hayallere sahip bir deliymiş gibi gösterdiğim için özür dilerim.
Pek iyi bir izlenim bırakmadım bazı kişilerin, ekiplerin beyninde. Bunun telafisini olgunluk günlerimde hepsinin gönlünü alarak gerçekleştiricem.
Bugüne kadar çalıştığım sunucularda yanımda olan her dostuma teşekkür ederim.

@GameKingTr59 @CowboyBebopTR @ErenOzsahin @iFroZen @SarpE @Mrtol @SaykoPatates @Kovalski @OnurOzbay @Hyroeth @Dreamsoldier ve niceleri...

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gitmene gerçekten üzüldüm.Gideni engellemek bana düşmez.Umarım GreenPvP'yi hak eden birine devredersin.Eğer yardım teklifi hala geçerliyse yine ben kaldığım yerden devam ederim.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aga b yak yak yak yürek mi dayanır albayım? sigara paketten çıkıp yaniyim mi abi dedi b

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
Benden tecrüben çok. Bunu kabul ediyorum. Ama benim de edindiğim tecrübeler oldu. Mesela insan 3 4 ay öncesinde ne ise 3 4 ay sonrasında da öyle oluyor. Eski youtube Tr yi bilir misiniz? 0 prim vardı. Şimdi nasıl? Girmiyorum bile artık. Ve minecraft Tr de öyle oldu. Bunda ben de dahil herkesin etkisi var. Benim de var kabul ediyorum. Ama senin katkın, @Breakthrough hepimizden fazla. Bknz:Arşiv/LuckyMC deki bazı yorumlar
Edindiğim tecrübeler bundan birkaç gün sonra yapılan o yorumun gene yalana dönüşeceğini düşündürtüyor bana. Yazdığın karara gerçekten inanıyorsan umarım verdiğin karar senin için herkes için hayırlı olur.
Not:Bana Allah tarafından verilen kötü bir özellik hafızamın başımdan geçen kötü şeyleri unutmaması ve sürekli o anları düşündürtmesi. Mesela anaokulunda arkadaşlarımın beni oyuna almadığı bir sefer olmuştu. Hangi çocukların beni oyuna almamak için direndiğini çok iyi hatırlıyorum. Pislik murat :/ Bu olay 5 yaşındayken yaşanmıştı ve ben 6 yaşındayken hıncımı kafasına hamurdan top atarak çıkarmıştım. Pişman olmuştum tabi sonradan çocukluk aklı işte ama unutmadığım anlardan biri se o.
Neyse iyi akşamlar. Bir daha foruma yolum düşmez umarım tekrardan. Herkese hayatında verdiği kararlar hayırlı olsun. Hoşçakalın.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açmaya ne ara karar verdin, ne ara kapatıyorsun? Ben (biz) bu işin ardını getirmen gerektiğini düşünüyorum(z) @GameKingTr59
Bu tür işler yüzünden kazandığım hırs, kin ve kibir yüzünden yaptıklarım bana çok şey kaybettirdi. Sadece bu sanal ortamda değil, gerçek hayatta da. Bir oyuna bu kadar çok vakit ayırmak büyük bir hata.
Gelecekte belki yeniden düşünebilirim ancak önümüzde olan 1 - 2 yıl için bu tür işlerle uğraşmıycam.
Bir de proje satıldı zaten.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11