G | Sıradanlaşmış PvP Sunucularından Kurtulmanız İçin Geliyoruz! - Fikirleriniz Gerekiyor!

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ali bu yaratıcı isimleri nereden buluyorsun çok merak ediyorum, bu arada bence sunucuyu uçmalı kaçmalı yaparsan daha iyi olur. Mesela itemlere efekt verilebilir.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Makara yapmıyorum. düşünmeden de konuşmuyorum. çok ayrı sistemlerle geleceğiz.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Halen ciddi fikirlerinizi beklemekteyim.

Ben ilk sayfada yazmıştım ek fikirlerimi ama görmemişsin herhalde. Bende kopyala + yapıştır :)

Ek Fikirlerim:

- Sunucuda özel teklif olabilir. Bu özel teklif ne diye sorarsan oyuncunun puanları ile bir köylü npc'sinden özel bir eşyayı daha ucuza alabilir ve yanında ufak hediyeler verilebilir. Mesela Zula'da 50 TL bir teklif 39 TL oluyor 40.000 zula altını veriyor ve yanında bir tane silaha eklenti veriyor. Onun gibi bir şey yapabilirsin.

- Sunucu için bir site açılabilir. Bu sitede sunucuda olan gelişmeleri ve alışverişlerimizi gerçekleştirebilelim. Bunun sayesinde Ali sende yorulmadan alışverişini gerçekleştirebilirsin.

- Oyuncular her rütbe atladığında belirli bir sayıda puan verilebilir ve etrafında havai fişekler vs. tarzı şeyler patlayabilir. Gerekirse gururlansın diye sohbette belirtilebilir ama bu sadece en yüksek rütbede gerçekleşsin ve en yüksek rütbe de her adam öldürünce ekstra +10 puan kazansın. Gerekise sohbete renkli yazma gibi bir yetki verilebilir.

- Sunucuda herhangi bir zamanda ufak ufak oyunlar düzenlensin otomatik. Mesela parkur. Onu ilk bitirene belirli bir puan verilsin. Gerekirse bir haritada herkes rastgele ışınlanıp kapışabilir.

- Random SG olabilir. Bu oyun için en az 12 kişi gerekli ve bir haritada rastgele yerlerde sandıklar olacak ve herkes o eşyalar ile gelişecek. 5 dakika sonra herkes rastgele yerlere ışınlanacak ama sandıkların açılması önlenecek. her 1-2 dakikada herkese karışık eşyalar gelecek ve üstün olan oyunu kazanacak. (Zor ve karışık bir fikir)

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
önce custom client yapacaksın hileler sonsuza dek engellendikten sonra sunucu işini düşünmeye başlayabilirsin

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
önce custom client yapacaksın hileler sonsuza dek engellendikten sonra sunucu işini düşünmeye başlayabilirsin
Oyuncu yok diye ağlarım sonra [emoji16]

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Şu an bildiğim kadarıyla neredeyse hiçbir PvP sunucusunda olmayan çok güzel fikirlerim bulunmakta.

Bunlardan birincisi ise, Özel yetenekli eşyalar fikrimdir. Bunu, xFall yetkililerinin açtığı bir konuya da yazmış bulunmaktayım fakat fikrimi biraz fantastik buldular. Açıklamasına geçecek olursak ise; sunucu marketinize zehirli kılıç, iyileştirme çubuğu vb. diğer özel yetenekli eşyalar ekleme fikridir. Bu savaş fikrim ile diğer sunuculardan daha farklı olabilir ve daha fazla oyuncu toplayabilirsiniz diye düşünüyorum.

İkinci bir diğer fikrim ise UHC ve diğer sıradan PvP mini oyunlarının yanı sıra diğer ve daha farklı bir mini oyundur. Mesela Splegg ile PvP'nin birleşimi olacak bir oyun ile oyuncular hem rakipleriyle savaşabilir hem de Splegg oyunundaki gibi altındaki bloğu yumurta fırlatan bir eşya ile kırıp, düşürebilir. Tamam biraz saçma oldu ancak 3. fikrim hepsinden daha güzel olacak :)

Evet. Üçüncü ve daha muhteşem bir fikrim ise, Turnuva fikrimdir. Haftanın belirli gün veya günlerinde sunucunuzda bir turnuva başlayacak ve kazanan ise iyi bir ödül alacak. Örneğin, sunucunuzda 24 kişi var diyelim ve turnuva başlamadan 5 dakika önce turnuva uyarısı gelecek ve oyuncularınız hazırlıklarını yapacaklar. Hazırlıkları bittikten sonra ise; turnuva başlayıp, oyuncuları belirlenen bir turnuva haritasına yollayacak ve oyuncularınız burada kapışacaklar. Kim en sona kalır ise kazanan o olacak ve belirlediğiniz bir ödülü alacak.

Daha bir sürü fikrim var ancak yazımı daha fazla uzatmayıp, burada kesmek istiyorum.

Umarım fikirlerimi beğenirsiniz :)

İyi forumlar dilerim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an bildiğim kadarıyla neredeyse hiçbir PvP sunucusunda olmayan çok güzel fikirlerim bulunmakta.

Bunlardan birincisi ise, Özel yetenekli eşyalar fikrimdir. Bunu, xFall yetkililerinin açtığı bir konuya da yazmış bulunmaktayım fakat fikrimi biraz fantastik buldular. Açıklamasına geçecek olursak ise; sunucu marketinize zehirli kılıç, iyileştirme çubuğu vb. diğer özel yetenekli eşyalar ekleme fikridir. Bu savaş fikrim ile diğer sunuculardan daha farklı olabilir ve daha fazla oyuncu toplayabilirsiniz diye düşünüyorum.

İkinci bir diğer fikrim ise UHC ve diğer sıradan PvP mini oyunlarının yanı sıra diğer ve daha farklı bir mini oyundur. Mesela Splegg ile PvP'nin birleşimi olacak bir oyun ile oyuncular hem rakipleriyle savaşabilir hem de Splegg oyunundaki gibi altındaki bloğu yumurta fırlatan bir eşya ile kırıp, düşürebilir. Tamam biraz saçma oldu ancak 3. fikrim hepsinden daha güzel olacak :)

Evet. Üçüncü ve daha muhteşem bir fikrim ise, Turnuva fikrimdir. Haftanın belirli gün veya günlerinde sunucunuzda bir turnuva başlayacak ve kazanan ise iyi bir ödül alacak. Örneğin, sunucunuzda 24 kişi var diyelim ve turnuva başlamadan 5 dakika önce turnuva uyarısı gelecek ve oyuncularınız hazırlıklarını yapacaklar. Hazırlıkları bittikten sonra ise; turnuva başlayıp, oyuncuları belirlenen bir turnuva haritasına yollayacak ve oyuncularınız burada kapışacaklar. Kim en sona kalır ise kazanan o olacak ve belirlediğiniz bir ödülü alacak.

Daha bir sürü fikrim var ancak yazımı daha fazla uzatmayıp, burada kesmek istiyorum.

Umarım fikirlerimi beğenirsiniz :)

İyi forumlar dilerim.
3. en klasiği.
Diğerleri yapilabilir, tesekkurler.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mimar alımları konusunu açıyorum şu an.
Ufak şeylerede başlıyorum, 1 hafta içinde temel sistemler biter.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanınmış sunucularda ortamım oldu diyorsun, Yasampvp yi biliyor musun

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanınmış sunucularda ortamım oldu diyorsun, Yasampvp yi biliyor musun
Evet, ismini hatırlamadığım bir premium hesap ile oynamıştım. Haftalarca bir biyom kapalı kalmıştı, açıldığında çok garip geliyordu. Su biyomunu ilk yapanlardandı galiba.
Ancak orda pek takılmadım, ara sıra girip oynardım öylesine. Vuruşları çok iyiydi, 1.8'e orda geçtim hatta.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, ismini hatırlamadığım bir premium hesap ile oynamıştım. Haftalarca bir biyom kapalı kalmıştı, açıldığında çok garip geliyordu. Su biyomunu ilk yapanlardandı galiba.
Ancak orda pek takılmadım, ara sıra girip oynardım öylesine. Vuruşları çok iyiydi, 1.8'e orda geçtim hatta.
Hatırlamana sevindim :D http://prntscr.com/h339q3 şu biyomdan bahsediyorsun sanırım :D Ben baya orada ilkleri yaşattığımı düşünüyordum, pluginlere çok önem veriyordum.