Yardım Komut Bloklarını Kapatma Acilen Yardıma İhtiyacım Var

Blunder

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok büyük bir salaklık ettim. komut bloğuna tp yazdım ve @a seçtim. Sonra her zaman aktif ve tekrarla dedim. O yüzden hiçbir şey yapamıyorum. Ve komut bloğunu da kapatamıyorum .Çünkü hareket etmeme izin vermiyor. ve komut bloğu da benden uzakta. Napabilirim? Şu an ağlamak istiyorum resmen :(

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Öncelikle geçmiş olsun. Oyunu tek oyunculu oynuyor isen oyundan çıkıp haritayı birçok oyunculu sunucusuna atıp "server.properties" dosyasından komut bloklarını kapatabilirsin. Ardından sunucuya girip bloğu kırarsın. Sonra sunucuda olan düzeltilmiş haritayı tekrar tek oyunculu moda yükleyip oynamaya devam edebilirsin. Eğer yardıma ihtiyacın olur ise haritayı bana özel mesajlardan atabilirsin. Düzeltip atarım sana.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Çok büyük bir salaklık ettim. komut bloğuna tp yazdım ve @a seçtim. Sonra her zaman aktif ve tekrarla dedim. O yüzden hiçbir şey yapamıyorum. Ve komut bloğunu da kapatamıyorum .Çünkü hareket etmeme izin vermiyor. ve komut bloğu da benden uzakta. Napabilirim? Şu an ağlamak istiyorum resmen :(
konsoldan stoplag çek sonra kır sonrada stoplag -c çek en hızlı çözüm

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, sorununuzu çözdünüz mü ? Çözdüyseniz, çözümü yazarsanız herkes bundan faydalanabilir.

Blunder

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, sorununuzu çözdünüz mü ? Çözdüyseniz, çözümü yazarsanız herkes bundan faydalanabilir.
Komut bloğu bana yakındı. O yüzden F3 basıp ortadaki imleci komut bloğunun üstüne getirdim. "Looking Block: X Y Z" kısmında yazan X Y Z'yi kullanarak /setblock X Y Z air yaptım ve komut bloğu yok oldu. Bu arada bir yıl sonra yazıyorum kusura bakmayın :D

kerem3048

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Allah razı olsun bende sürekli piglin öldürme komutu yapmıştım bi komut kullandım komut bloğunun yerine başka lok geldi ama hala piglinler ölüyodu server.properties yerinden komut bloğunu kapattım şimdi oldu :D