Yardım Minecraft Drop ve 0 FPS sorunu

hersirious

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bwnim minecrafta bir anda drop giriyor ve 0 fps oluyor ve düzelmiyor

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sorununu biraz daha iyi açıklarsan yardım edebilirim

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Sistem bilgilerinizi, java bilgilerinizi, girdiğiniz minecraft sürümünü yazarmısınız.

Ve ek olarak sunucularınız güncel mi ve optifine kullanıyormusunuz?

hersirious

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sistem bilgilerinizi, java bilgilerinizi, girdiğiniz minecraft sürümünü yazarmısınız.

Ve ek olarak sunucularınız güncel mi ve optifine kullanıyormusunuz?
minecraft sürümü 1 8 9 craft rise riseclient uygulamasıyla giriyorum

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sorunun hala devam ediyorsa minecrafta ram vermeyi dene. Hala olmuyor ise bilgisayarının iç temizliğini yaptır ve driverlarını güncelle,

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bilgisayarında boşta kalan RAM var ise onları Minecraft'a vermeyi deneyebilirsin ek olaraktan gereksiz programları silebilirsin.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Merhaba ilk olarak minecraftı silip baştan yeniden kurmayı dene kullandığın launcher'dan kaynaklı bir sorun olabilir. Olmazsa bilgisayarındaki minecraft ile ilgili forge, mod, resourspack gibi şeyleri sil bunlarda oyunun fps düşmesine sebep olabilir. Minecraft'a ram vermeyi dene fakat ram verirken dikkatli olman gerekiyor bilgisayarındaki ram miktarına göre minecraft'a vereceğin rami dengeli bir şekilde ayarlaman gerekiyor aksi takdirde bilgisayarında sıkıntılar yaşayabilirsin. Java'yı son sürümüne güncellemeyi dene hata bu yüzden kaynaklanıyor olabilir. Windows güncellemelerini yapmayı ihmal etme, ihmal edersen güncel sürüm olmadığı için bilgisayarın oyunlarda kasabilir. Optifine kullanmayı dene, umarım bu yazdıklarım işine yarar.