Yardım Bir listedeki oyuncuların farklı variabledeki sayılarını değiştirmek

R

Reloven

Ziyaretçi
{GirenOyuncular::*} diye bir liste bulunmakta oyuna giriş yapan tüm kişileri bu listede tutuyorum. {CP::Level.%player%} Burada ise oyuncuların kendi atamış olduğum levellerini tutuyorum. İstediğim ise ben oyuncuların levellerini 0a çekmek istediğimde sadece o an oyunda olan oyuncuların levellerini 0 yapmak yerine GirenOyuncular listesinde bulunan tüm oyuncuların levelini 0 yapmak istiyorum. Bu işlemi ise /Sıfırla komutunu kullandığımda gerçekleştireceğim.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Deneyebilirsiniz.

Kod:
command /sifirla:
    trigger:
        loop all offline players:
            delete {CP::Level.%loop-value%}
        loop all players:
            add 1 to {CP::Level.%loop-player%}

R

Reloven

Ziyaretçi
Deneyebilirsiniz.

Kod:
command /sifirla:
    trigger:
        loop all offline players:
            delete {CP::Level.%loop-value%}
        loop all players:
            add 1 to {CP::Level.%loop-player%}
Cevap için teşekkürler evet yazdığım sorunu bu şekilde çözebiliyoruz ancak ben genel olarak bu işlem yapılabilmekte mi onu merak ediyorum yabancı kaynaklarda bulamadım ne yazık ki.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Cevap için teşekkürler evet yazdığım sorunu bu şekilde çözebiliyoruz ancak ben genel olarak bu işlem yapılabilmekte mi onu merak ediyorum yabancı kaynaklarda bulamadım ne yazık ki.
Senin problemini gördükten sonra bende birkaç araştırma yaptım ve çevrimdışı olan oyuncuların looplanabileceğini öğrendim.

R

Reloven

Ziyaretçi
Senin problemini gördükten sonra bende birkaç araştırma yaptım ve çevrimdışı olan oyuncuların looplanabileceğini öğrendim.
Bu şekilde bir kontrol olduğunu biliyordum sorumu basitleştirmek amacıyla böyle sormuştum aslında sorunum cok daha farklı. Bir kaç sormak istediğim şeyler var mümkünse discord vb. iletişim adresi verirmisin

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu şekilde bir kontrol olduğunu biliyordum sorumu basitleştirmek amacıyla böyle sormuştum aslında sorunum cok daha farklı. Bir kaç sormak istediğim şeyler var mümkünse discord vb. iletişim adresi verirmisin
Tabii Melihoper#0031

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Kod:
#Command
command /test:
 trigger:
  loop {oyuncular::*}:
   loop {level::%loop-value-1%}:
    set {level::%loop-value-1%} to 0