Yardım Preparing diyor fakat oyun açılmıyor

Khlein

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.14.4
Preparing yazısında 15 dk kadar bıraktım ama yinede açılmıyor önceden "Minecraft" yazısından sonra launcher açılmıyord, bir başkasında işe yaradığı için .minecraftı sildim fakat bu sefer launcher açılıp oyun açılmıyor. Görüntü şöyle;
136367

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun ".minecraft" Klasörünü Silmende. Oyun O Dosyaları Nereye İndireceğini Bilmiyor. Minecraftı Ve Java'yı Sil. Ve Tekrar İndir. Java'yı Silmeni Öneririm Çünki Minecraft Launcher Açılmıyorsa 90% Sorun Java İle Alakalı.

Khlein

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorun ".minecraft" Klasörünü Silmende. Oyun O Dosyaları Nereye İndireceğini Bilmiyor. Minecraftı Ve Java'yı Sil. Ve Tekrar İndir. Java'yı Silmeni Öneririm Çünki Minecraft Launcher Açılmıyorsa 90% Sorun Java İle Alakalı.
1.14.3 dahil tüm sürümler açılıyor ama 1.14.4 açılmıyor reis

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi Fark Etdim "Titan Launcher" Kullanıyorsun. Sorun Burdanda Kaynaklana Bilir Orjinal Minecraft Launcher Kullan. Launcherlere Yeni Sürümleri Başlata Bilmesi İçin Güncelleme Gelmesi Gerekir. Titan Launcer İse Korsan Olduğundan Onlara Güncelleme Gelmez. Eğer Sorunun Halen Daha Devam Ederse Yapa Bileceğim Bir Şey Yok.

FunyDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Preparing yazısında 15 dk kadar bıraktım ama yinede açılmıyor önceden "Minecraft" yazısından sonra launcher açılmıyord, bir başkasında işe yaradığı için .minecraftı sildim fakat bu sefer launcher açılıp oyun açılmıyor. Görüntü şöyle;Ekli dosyayı görüntüle 136367
Aynı sorun bende de var ilk başta açmaya çalıştım sadece Minecraft ekranı açılıyordu Launcher ekranı açılmıyordu .minecraft'ı sildim ve launcher'u açmaya bastım açıldı play tuşuna bastıktan sonra benimde böyle kaldı. galiba genel bir sorun var

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Titan Launcher kaç yıllık launcher yeni sürümler de işe yaramaması normal.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi, yapman gerekenleri adım adım atacağım. Yüksek ihtimalle çalışması gerekiyor.
136397

136398

136399

Şu dosyayı silip istemciyi kapatıp tekrar çalıştırmayı dener misin?

atakankrds

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
1.14.4'e ait bir snapshot sürümünü seçip girmeyi dener misin? Eğer girerse büyük ihtimal sorun indirilmiş olan 1.14.4 sürüm dosyalarından kaynaklı. Onu da düzeltmek için .minecraft/versions yolu altında olan 1.14.4 klasörünü silmen gerek.

bekirFVR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
aynı sorun bendede var maalesef
bende senin gibi başta launcher açılmıyodu sonra sildim bu sefer launcher açıldı dediğin gibi preparing de kaldı ):

atakankrds

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.14.4'e ait bir snapshot sürümünü seçip girmeyi dener misin? Eğer girerse büyük ihtimal sorun indirilmiş olan 1.14.4 sürüm dosyalarından kaynaklı. Onu da düzeltmek için .minecraft/versions yolu altında olan 1.14.4 klasörünü silmen gerek.
yalnızca 1.14.4 açılmıyor fakat .minecraft ı sildiğim için zqaten versionsda 1.14.4 diye bir dosya yok

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
yalnızca 1.14.4 açılmıyor fakat .minecraft ı sildiğim için zqaten versionsda 1.14.4 diye bir dosya yok
.minecraft klasörünü sildiysen oyun zaten açılmaz. Bu durumda sana tavsiye edeceğim son yöntem titan'dan farklı bir launcher kullanman. En basitinden son oyuncu launcher.

atakankrds

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
.minecraft klasörünü sildiysen oyun zaten açılmaz. Bu durumda sana tavsiye edeceğim son yöntem titan'dan farklı bir launcher kullanman. En basitinden son oyuncu launcher.
aynen öyle yaptım tlauncher diye bi launccher buldum herkese de böyle yapmasını tavsiye ederim yardımın için de teşekkürler :)

Dovakhin

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Titan launcher bozuldu sanırım gençler sorunun sizle bir alakası yok başka bir launcher indirin.

Khlein

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Titan Launcher bozulmuş Tlaunchere geçerseniz düzeliyor sıkıntı ben geçtim.