Yardım Serverinde Skript Deneyebileceğim Varmı??

xSkyLake

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Discord Adresim : xSkyLake#9815 Skript Yazıyorumda Denemek İçin Servere İhtiyacım Var Olan Varmı Serveri???

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi bilgisayarına bir sunucu kurabilirsin, sadece deneme amaçlı yapmak istiyorsan en etkili yöntem bu.

FurkanTRRRRR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aternosdan Sunucu Kurup Skript Pluginini İndirip Kurabilirsin İyi Forumlar Konu Kilitlenebilir ? @AdexTR

xSkyLake

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Essentials ın Hepsi Bozuk 1.8 Olanları İndiriyorum Olmuyor!!!

xSkyLake

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yakınmıyorum, Essentials Lazım Skript İçin EssentialsX - Essentials Felan Hep Kırmızı Oluyor Komutlar Kitleniyor.

FurkanTRRRRR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senlik Sorun Bro 'EssentialsX' Kullanıyorum bende Skriptlerim de çalışıyor

xSkyLake

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Müsaitsen Serverime Gelebilirmisin????

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Kendin de localhost bir sunucu açabilirsin.
Bu bağlantıdan istediğin sürümü seçip sunucuyu indirebilirsin. İndirdiğinde birkaç ayarlama yapıp rahatlıkla istediğin plugini, skripti kendi sunucunda lag yaşamadan deneyebilirsin. Localhost açılan sunucuların kurulumu hakkında internette çokça video var izleyip iki dakikada halledebilirsin. Essentials konusuna gelecek olursam yanılmıyorsam yanlış kuruyorsun. Yanlış sürümünü indiriyor da olabilirsin. Bir eklentiyle çakışıyor olabilir, veya çok fazla plugin olduğundan da olabilir. Buradan kurduğun taktirde Aternos sunuculardaki gibi saçma sorunlarla pek karşılaşmazsın, kolay gelsin.

Son düzenleme:

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ücretsiz sunucu açma siteleri var. Sizi kuyruğa alıyor sonra bir saatlik sunucu kurabiliyorsunuz. Süre bitmeden yenile yaptığınızda tekrar saat sayacı sıfırlanıyor sınırsız kullanabilirsiniz neden başkasının sunucusuna gidiyorsunuz ki?