Yardım GroupManager acil yardım lütfenn!

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
Merhaba, acil konuya gireceğim lütfen bilenler üşenmesin yazsın tam bilmiyorum ama galiba groupmanagerden tabi siz bilirsiniz ben kendime veya başka birisine tag verince tabdaki tagı bir süre sonra gidiyor veya birisi vip alınca benim tagım gidiyor ben kendime tekrar verince vip alanın tagı gidiyor acil yardı lütfenn ):

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ya bir önceki başlığına da yazmıştım silmişler bunu da silebilirler sorun değil ama sunucu açmayı bilmiyorsanız önce araştırın öğrenin sonra açın yoksa açıyorsunuz bir hafta açık kalıyor sonra kapanıyor

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Ya bir önceki başlığına da yazmıştım silmişler bunu da silebilirler sorun değil ama sunucu açmayı bilmiyorsanız önce araştırın öğrenin sonra açın yoksa açıyorsunuz bir hafta açık kalıyor sonra kapanıyor
sorun bence en ufak hatada araştırmak yerine konu açmaları, sunucu aça aça öğrenecekler açmaları normal bir şey

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
sorun bence en ufak hatada araştırmak yerine konu açmaları, sunucu aça aça öğrenecekler açmaları normal bir şey
Dediğim konu orası kendi başına açsın nasıl yapılıyor öğrensin ama türkiyede hadi gelin vip satıyorum diyerek zengin olma hayalleri var ama port ne demek onu bile bilmiyor ve araştırmak yerine hazır port ayarları istiyor

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Gizlioyuncuv14,
Hangi tab plugini kullanıyorsunuz ve süreli vip verme plugini veya skripti kullanıyor musunuz?

Ve diğer arkadaşlara gelirsek lütfen insanların heveslerini kıracak cümleler kullanmaktan, insanları rencide edecek cümleler kurmaktan kaçının buraya konu açmaları gayet normal burası yardımlaşma, bilgi alış-verişi yapma yeri başka insanlarda bu konuda zorluk çekiyor olabilir ve o bazı insanlar bu tür yerlere "beni küçük görmesinler" düşüncesine kapılarak konu açamıyor olabilirler bu yüzden lütfen arkadaşlar rencide edici, küçük düşürücü vb. cümleler kullanmak yerine arkadaşlarınıza yardımcı olmaya özen gösterin. İyi forumlar dilerim.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Hangi tab plugini kullanıyorsunuz ve süreli vip verme plugini veya skripti kullanıyor musunuz?

Ve diğer arkadaşlara gelirsek lütfen insanların heveslerini kıracak cümleler kullanmaktan, insanları rencide edecek cümleler kurmaktan kaçının buraya konu açmaları gayet normal burası yardımlaşma, bilgi alış-verişi yapma yeri başka insanlarda bu konuda zorluk çekiyor olabilir ve o bazı insanlar bu tür yerlere "beni küçük görmesinler" düşüncesine kapılarak konu açamıyor olabilirler bu yüzden lütfen arkadaşlar rencide edici, küçük düşürücü vb. cümleler kullanmak yerine arkadaşlarınıza yardımcı olmaya özen gösterin. İyi forumlar dilerim.
olduk zaten

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Süreli vip verme plugini kendime özel yaptırdım parayla evet kullanıyorum sorunu çözdüm group manager nametagedit ve featherboard yeniden yükledim düzelti herkese teşekkürler.