Yardım Sunucuda kimse yokken lag var ve tps düşük.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8 1.12
halettim sorunumu.

Son düzenleme:

zFluzz_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
spigot surumunu guncelleyin veya. hostinginize sorun bu tps dusmesi işlemci ve ramdan kaynaklıdır

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Merhabalar dostum! Timingslerini inceledim. Öncelikle şunu söylemem gerekiyor, haritalarını hiç optimize etmemişsin ve timingsleri yanlış almışsın gibi geldi bana! Timingsleri kaç dakika aldığını bana belirt lütfen! Eğer timingsler doğru ise API ile hangi işlemleri yapıyorsun bilmiyorum lakin API sunucunu öldürüyor bu1. Nochestplus da aynı şekilde sıkıntılı, sunucunu harcıyor ve berbat bir eklentidir bana kalırsa, discord adresim can#0258 eğer bana ulaşırsan sunucuna güzel bir hile koruması da kurabiliriz nochestplusın berbat olayından kurtulursun.
UltimateStacker, Quest, ClearLag, Combatlogx.... gibi birçok eklentinin de sorun yarattığını gördüm lakin bir çou aslında sorun yaratmaz bence sen timingsleri anlık olarak almışsın ve hatalı olmuş gibi geldi. Bana ulaşırsan daha düzgün bir timings alıp detaylı inceler ve paketindeki TPS düşmesi, lag problemlerini çözeriz daha optimize bir sunucu yaparız.