Yardım BungeeCord için sorunlarım var

MikailDemir19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Merhaba. BungeeCordlu Hub sunucu kurmak istiyorum fakat aklıma bir soru takıldı. Şimdi ben BungeeCordu sadece Lobi sunucuma mı yüklemem gerekiyor ve Lobi sunucumda kursam yeterli mi? Yoksa EggWars, SkyWars, BedWars gibi sunucularada BungeeCord kurmam gerekli mi? Eğer tüm sunucular için BungeeCord lazımsa ben tüm sunucularımı nasıl bağlayacağımı o kadar İnternete bakmama rağmen göremedim sadece Lobi sunucuma kurmayı biliyoum yardım edermisiniz. Dediğim gibi Lobi sunucuma kursam yeterli mi yoksa tüm sunucularda olması lazımmı?

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Her sunucunun dosyası ayrı olur, BungeeCord'un dosyası da ayrıdır. Buraya tıklayarak aradığınızın cevabı bulabilirsiniz. :) Aradığınız her şeyi forumda ufak aramalarla bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

MikailDemir19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her sunucunun dosyası ayrı olur, BungeeCord'un dosyası da ayrıdır. Buraya tıklayarak aradığınızın cevabı bulabilirsiniz. :) Aradığınız her şeyi forumda ufak aramalarla bulabilirsiniz.
Sorumun cevabını çoktan araştırarak buldum yine yardımınız için teşekkürler :) Konuyla alakası yok ama sizi sanki bi yerden tanıyor gibim MC sunucularından. Fakat nerde olduğunu unuttum.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Sorumun cevabını çoktan araştırarak buldum yine yardımınız için teşekkürler :) Konuyla alakası yok ama sizi sanki bi yerden tanıyor gibim MC sunucularından. Fakat nerde olduğunu unuttum.

birçok yerde bulundum her yerden hatırlıyor olabilirsiniz. :)