Yardım FAWE + WorldEdit başlatılırken Ambiguous hatası veriyor. Help.

EnderR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.15.2
Selamlar PaperSpigot 1.15.2 uyumlu WorldEdit ve FAWE indirmeye çalışıyorum, ama maalesef alttaki hatayı alıyorum.

[19:34:03] [Server thread/ERROR]: Ambiguous plugin name `WorldEdit' for files `plugins\worldedit-bukkit-7.1.0.jar' and `plugins\FastAsyncWorldEdit-1.15-256.jar' in `plugins'

Nasıl çözeriz?

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Selamlar PaperSpigot 1.15.2 uyumlu WorldEdit ve FAWE indirmeye çalışıyorum, ama maalesef alttaki hatayı alıyorum.

[19:34:03] [Server thread/ERROR]: Ambiguous plugin name `WorldEdit' for files `plugins\worldedit-bukkit-7.1.0.jar' and `plugins\FastAsyncWorldEdit-1.15-256.jar' in `plugins'

Nasıl çözeriz?

jarların ismini değiştirip tekrar deneyin olmazsa farklı bir kaynaktan tekrar indirin.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Merhaba, fawe sürümünüz doğru ancak Worldediti silmeniz gerek.
Sadece fawe pluginini yüklemeniz yetecektir, eğer worldedit gerekirse kendisi uygun sürümü otomatik kuruyor zaten.

EnderR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
jarların ismini değiştirip tekrar deneyin olmazsa farklı bir kaynaktan tekrar indirin.
Aynen denemiştim tekrar ilginç bir şekilde aynı hatayı vermişti.

Merhaba, fawe sürümünüz doğru ancak Worldediti silmeniz gerek.
Sadece fawe pluginini yüklemeniz yetecektir, eğer worldedit gerekirse kendisi uygun sürümü otomatik kuruyor zaten.
DummyFawe diye bir eklenti yanında kurdu. Worldedit gerekmeden işlem yapabiliyorum. Sanırım işimi görecektir, teşekkürler.