Chunk Kısıtlama Plugini

adabugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Merhaba anarchy sunucum için chunk kısıtlama plugini gerekiyor. Varmıdır böyle bir plugin

adabugra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1596398558792.png
ss alamdım pc kapalı bu sitedeki cfg si

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 175634ss alamdım pc kapalı bu sitedeki cfg si
Oyuncuların en fazla çıkabileceği block olarak ayarlayabilirsiniz dünyanız ne kadar büyük ? 1000 block mu o zaman kalsın ama dünyanız 100.000 block ise "Size-map" olan kısmını sunucunuzun haritası kaç blocksa veya kaç block büyüklüğünde olmasını istiyorsanız ona göre değiştiriniz

İyi forumlar.

DragonTeam

Karanlıktan çek kurtar beni..
En iyi cevaplar
19
Bu plugin ile nasıl chunkları kısıtlıyacağım. Cpnfigini anlayamadım. Mesela oyuncu 32 chunk açsada ona sadece 6 chunk gitmesini istiyorum nasıl ayarlarım
Maalesef oyuncunun chunkını kısıtlamıyor bu plugin belirlediğiniz chunka kadar ilerleyebiliyorlar.
istediğiniz plugin 1.13+ üstü gerekiyor

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
En iyi cevaplar
20
Ruh hali
Merhaba @adabugra,

Sunucu klasörünüzdeki spigot.yml dosyasının içindeki "view-distance" kısmından istediğiniz görüş mesafesini ayarlayabilirsiniz. Oyuncular 32 görüş mesafesi ayarlasa bile yalnızca ayarladığınız miktarda göreceklerdir.

Son düzenleme:

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1- 2B2T Sunucusunun özel ayarları ve özel developerleri mevcut malesef türk yazılımcılar şuanlık bu kadar güçlü değil
2- 2B2T Sunucusu'da SINIRLI dünya yapısına sahip "Doğukan Adal" tarzı kanallara bakarsan mavi sınır olduğunu görürsün

İyi forumlar dilerim.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Bölüm Destekteki arkadaşlar alakasız ve boş şeyler yazmışlar Alharu'nun dediği senin istediğin ayar olmalı ^^