Yardım Dead By Daylight

kafkef89

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
20200729_125453.jpg
20200729_191824.jpg

arkadaşlar bu oyunu oynarken bu hataları alıyorum bazen kasa çalışmasına devam ediyro ancak ekran gidiyor no signal yazıyor konu hakkında bilgisi olan dönüş yaparsa sevinirim

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Benim düşüncem oyun pc'nize ağır geliyor. Veya cpu'yu fazla kullanıyor ve sistem dayanamıyor pc çöküyor.

DragonTeam

Karanlıktan çek kurtar beni..
En iyi cevaplar
19
Merhabalar @kafkef89,

Bu hata, ekran kartınızın kısa bir süre kapanıp yeniden başlatıldığı veya başka bir deyişle oyun grafiklerini işleyemediği anlamına gelir.

En yaygın nedenler; Bozuk sürücü,aşırı ısınma,hız aşırtmalı kart,hatalı grafik kartı veya bozuk windows olabilir.
Örneğin tüm gereksiz kaplamaları kapatmayı deneyin, bu oyun hız aşırtmalı GPU'ları o kadar iyi idare etmiyor, bu yüzden cihazınıza overclok işlemi yaptıysanız geri varsayılan ayarlara dönmeyi deneyin.

Deneyebileceğiniz diğer şeyler, aşırı ısındığını ve oyun grafiklerini düşürüp düşürmediğini görmek için grafik kartınızın sıcaklığını izlemek olabilir.

Diğer bir seçenek oyun günlük dosyalarını kontrol etmek şöyle yapabilirsin;
Windows tuşu + R tuşlarına basarak ve şu komut istemine yazarak erişebilirsiniz:% USERPROFILE% \ AppData \ Local \ DeadByDaylight \ Saved \ Logs

Kaynak: BANA TIKLA!

08.08.2020 Güncellemesi;

Çözüm şöyle windows 10 için.

Kullandığın ekran kartı paneline gir
3D ayarlara gir
Tercih edilen grafik işlemcisini yüksek performansa ayarla ve kaydet
Sorunun çözülecektir.

Ayrıca kullandığın ekran kartı modelini söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.
logo (1).png

Son düzenleme: