Yardım Minecraft Hata

SafaTT2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhabalar efenim,benim ufak bir sorunum var bilgisayarımı windows 10 yapmadan önce minecraft'a sorunsuz bir şekilde girebiliyordum ama şimdi giremiyorum sabah
''bad video cards'' şeklinde bir uyarı alıyordum şimdi böyle ekran kartım işlemcinin ekran kartıdır güncel ekran kartı ama hiçbir şekilde oyuna giremiyorum bunun çözümü format mıdır?

Ek Açıklama 2020-08-22 073356.png

Ek Açıklama 2020-08-22 073356.png

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Merhaba. Aldığınız hata için aşağıdaki çözümleri uygulamayı deneyebilir misiniz?

Java'nızı son sürüme güncellemeyi deneyin.
Ekran kartı driverlarınızı güncelleyin.
Diğer driverlarınızı güncelleyin.
Oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyin.
Java'nızı silipyeniden yüklemeyi deneyin

Son düzenleme:

SafaTT2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Aldığınız hata için aşağıdaki çözümleri uygulamayı deneyebilir misiniz?

Java'nızı son sürüme güncellemeyi deneyin.
Ekran kartı driverlarınızı güncelleyin.
Diğer driverlarınızı güncelleyin.
Oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyin.
Java'nızı silipyeniden yüklemeyi deneyin
öncelikle cevapladığınız için saolun bütün driverları güncellemek için önerdiğiniz bir program var mı?

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
öncelikle cevapladığınız için saolun bütün driverları güncellemek için önerdiğiniz bir program var mı?
Geforce serisi ekran kartlari için Geforce Experience, AMD ekran kartları ve işlemcileri için Adrenaline adinda bir yazılım var. İntel için driverlarla ilgili bir program var mı bilmiyorum ancak onu manuel olarak indirebilirsiniz. Tüm driverlari güncelleştirmenin çok etki yapacağini sanmam ama eğer yapmak istiyorsanız 3.parti yazılımlar var tabii ama kullanmanızı önermiyorum. Kendiniz, ekran kartı ve işlemci üreticilerinizin sitelerinden indirirseniz emin olun daha sağlıklı ve güvenli olacaktır.

SafaTT2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Geforce serisi ekran kartlari için Geforce Experience, AMD ekran kartları ve işlemcileri için Adrenaline adinda bir yazılım var. İntel için driverlarla ilgili bir program var mı bilmiyorum ancak onu manuel olarak indirebilirsiniz. Tüm driverlari güncelleştirmenin çok etki yapacağini sanmam ama eğer yapmak istiyorsanız 3.parti yazılımlar var tabii ama kullanmanızı önermiyorum. Kendiniz, ekran kartı ve işlemci üreticilerinizin sitelerinden indirirseniz emin olun daha sağlıklı ve güvenli olacaktır.
sorun o zaten intelden güncelleyemiyorum kendi grafik kartımı desteklemiyor diyor fakat w7de sorunsuz açıyordu oyunu